دیدار پیشکسوتان بسکتبال گرگان با شهردار گرگان/ تقدیم جام نایب قهرمانی بانوان به

دیدار پیشکسوتان بسکتبال گرگان با شهردار گرگان/ تقدیم جام نایب قهرمانی بانوان به

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، امروز جمعی از پیشکسوتان بسکتبال گرگان با حضور در شهرداری گرگان با دکتر دادبود شهردار گرگان دیدار و گفت‌وگوی صمیمانه ای داشتند
شهردار گرگان در این جلسه با تقدیر از تمامی تلاش‌های پیشکسوتان و بزرگان بسکتبال گرگان بخاطر تمامی اقدامات موثر درتاریخ این شهر برای پیشرفت این رشته ورزشی گفت: مالک اصلی تیم بسکتبال شهرداری گرگان مردم هستند و ما خدمتگزار و امانت‌دار مردم هستیم.
عبدالرضا دادبود گفت: از روزهای ابتدایی که مسوولیت شهرداری گرگان را بر عهده گرفتم، به دلیل مطالبه مردمی برای حمایت همه جانبه از تیم بسکتبال وارد عرصه شده و با حمایت شورای اسلامی شهر و کمک گرفتن از کارشناسان، پیشکسوتان و افراد متخصص با تمام توان از تیم حمایت کردیم.
وی اضافه کرد: خوشبختانه عملکرد دو سال گذشته تیم بسکتبال شهردری گرگان نشان می‌دهد با چه تیم مدیریتی، فنی و تخصصی به مسابقات لیگ برتر وارد شدیم.
شهردار گرگان تصریح کرد: این تیم از مردم و برای مردم است و همیشه زمانی که می‌بینم مردم با پیروزی این تیم خوشحال می‌شوند و با باخت از تیم حمایت می‌کنند تا نتایج بهتری کسب کند با انگیزه و شور بیشتری به بسکتبال به عنوان یک پروژه بزرگ نگاه می‌کنم.
دادبود بیان کرد: همیشه گفته و الان هم می‌گویم که نگاه شهرداری گرگان به بسکتبال تنها یک تیم‌داری ورزشی نیست بلکه یک پروژه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است و ظرفیت‌های بزرگی در این پروژه وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه باور دارم گرگان پایتخت بسکتبال ایران است، تاکید کرد: امیدوارم در آینده با اتفاقات بهتر بتوانیم برای پیشرفت این رشته ورزشی در گرگان وارد میدان شویم.
لازم به ذکر است، پیشکسوتان حاضر در جلسه از حمایت‌های دکتر دادبود شهردار گرگان از تیم بسکتبال شهرداری گرگان بخاطر دفاع و پیگیری‌های وی از حقوق مادی و معنوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تقدیر کردند
این پیشکسوتان ضمن قبول نامهربانی‌های فدراسیون بسکتبال در حق بسکتبال این شهر در فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال، از وی خواستند تا همانند گذشته با تداوم حمایت‌ها، چراغ بسکتبال این شهر را همچنان روشن نگه دارد.
همچنین در این مراسم جام نایب قهرمانی بسکتبال بانوان شهر گرگان که امسال با حمایت‌های شهرداری گرگان وارد مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان شده بود را به دکتر دادبود شهردار گرگان تقدیم کردند.

دیدار پیشکسوتان بسکتبال گرگان با شهردار گرگان/ تقدیم جام نایب قهرمانی بانوان به دادبود

دیدار پیشکسوتان بسکتبال گرگان با شهردار گرگان/ تقدیم جام نایب قهرمانی بانوان به دادبود

انتهای پیام/س

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات