پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به مناسبت روز کارمند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با صدور پیامی روز کارمند را به کارکنان صنعت آب کشور به ویژه کارمندان شرکت آب منطقه ای تهران تبریک گفت.

متن پیام "سید حسن رضوی" به شرح زیر است :

"چهارم شهریور ماه؛ روز کارمند"، فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاش‌های صادقانه و خدمات خالصانه کارمندان نیکو نهادی است که با تعهد و تخصص خویش در جهت پیشبرد برنامه‌ها و اهداف صنعت آب، مسئولان کشور را یاری و همراهی می کنند .

بی شک بستر و زمینه موفقیت‌های چشمگیر کشور در بخش آب مرهون تلاش، همت و سختکوشی کارکنانی است که با کمترین امکانات با دل و جان گامی بلند در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران بر می دارند.

فرا رسیدن روز کارمند، از سویی فرصتی برای مدیران است تا بر عزم خود برای قدردانی شایسته از قشر شریفِ کارکنان و کارمندان بیفزایند و در راستای افزایش رضایتمندی آنان اقدام نمایند و از سوی دیگر فرصتی است برای کارمندان تا با بازنگری در روش‌ها و پرورش خلاقیت و نوآوری، میزان بهره وری و استفاده بهینه از منابع را بهبود بخشند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر و آرزوی توفیق برای کارگزاران دولت تدبیر و امید، روز کارمند را به تمامی کارکنان مخلص و خدوم به ویژه کارمندان شرکت آب منطقه ای تهران که همواره وجود خویش را وقف خدمت به ایران اسلامی و جامعه کرده اند، تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم و امیدوارم بتوانیم قدردان زحمات این همکاران مخلص و بی ریا باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات