خدمات محله‌ای و تلاش بی‌وقفه معاونت خدمات شهری منطقه۹

خدمات محله‌ای و تلاش بی‌وقفه معاونت خدمات شهری منطقه۹

به گزارش شهریار، بهرام نسیانی شهردار منطقه ۹ با بیان اینکه حوزه خدمات شهری بی وقفه در حال تلاش است گفت: نظافت محیط شهری، ایجاد محیط سالم و به تبع آن کسب رضایت شهروندان و همچنین بهره مندی از خدمات شهری حداکثری، جزو رسالت ها و اهداف معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه می باشد و بدین منظور، برنامه های روزانه و منظم این معاونت در اجرای خدمات محله ای، با تلاش شبانه روزی تلاشگران این حوزه استمرار دارد.

وی با اشاره به گستره ی وظایف معاونت های خدمات شهری تصریح کرد: معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه، با بسیج اکیپ های مختلف، درصدد ارتقای کیفی خدمات و اجرای منظم و بهینه ی فعالیت های خدماتی در سطح حوزه ی استحفاظی شهرداری منطقه۹ می باشد.

نسیانی افزود: به دلیل ارتباط مستقیم فعالیت های شبانه روزی نیروهای معاونت های خدمات شهری با شهروندان، هر گونه کاستی در ارایه خدمات در رضایت عمومی همشهریان تاثیر داشته، لذا عوامل زحمتکش این حوزه با ایثار و همتی مضاعف به انجام وظایف خود می پردازند که جا دارد از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم.

زیباسازی سطح حوزه با رنگ آمیزی جداول و تابلوها ی ترافیکی، لکه گیری و آسفالت معابر، ساماندهی و ترمیم کف سازیهای معابر، نخاله برداری و تسطیح زمین های بایر، ساماندهی روشنائی معابر و پارک ها، شستشو و گندزدائی باکس های زباله، اصلاح و ساماندهی پل های عابر، حذف زوائد بصری، رفت و روب روزانه و ... از اهم اقدامات تلاشگران خدوم و زحمتکش معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات