450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و یا  ...

450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و یا ...

450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و یا در فاز اجرایی است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، در حاشیه دومین جلسه مردمی که بامداد امروز، با ساکنان و اعضای شوراهای اجتماعی محلات این شهرک در حسینیه الزهراء برگزار شد، اظهارکرد: در این جلسه، پیرو نشست قبلی، شهروندان به طرح نظرات و مسائل و دغدغه‌های خود و محله پرداختند.

فیضی در ادامه با بیان اینکه حسب اقتضائات موجود و طرح‌هایی که وجود دارد، برنامه‌ریزی های خوبی درحال انجام است، گفت: برروی مهمترین و با اولویت‌ترین نیازمندی‌ها باید تاکید گردد و پروژه‌هایی برای حل مسائل و مشکلات به مرحله اجرا گذاشته شود.

وی خاطرنشان کرد: جمع‌آوری و احصاء مسائل و مشکلات شهرک‌های شهید رجایی و باهنر و دیگر محلات واقع در مناطق پیرامونی از نخستین روزهای فعالیت شورای پنجم توسط کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار درحال انجام است و این سلسله نشست‌ها و جلسات میدانی با حضور مردم و شهروندان نیز با هدف اجرایی کردن اولویت‌های احصاء شده است.

رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در ادامه به نقش شوراهای اجتماعی محلات اشاره داشت و افزود: این شوراها می‌توانند در قالب طرح محله‌ما و از طریق نظرسنجی مردمی اولویت‌ها را احصاء و پروژه‌های مختلفی را تعریف کنند.

فیضی همچنین گفت: 5 درصد از بودجه عمرانی شهرداری با نظر و اولویت‌دهی شوراهای اجتماعی محلات هزینه می‌شود؛ در محلاتی که دفاتر تسهیلگری داریم، این مهم به دفتر و سازمان بازآفرینی موکول شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و در فاز اجرایی است، اظهارکرد: به لحاظ فیزیکی و تخصیص اعتبار درصدهای قابل قبولی در حال تحقق است که گزارش های آن ماهانه دریافت می‌شود تا به سمت تحقق حداکثری حرکت کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات