صدور 18 مورد حکم تخریب املاک در حریم سیلک

صدور 18 مورد حکم تخریب املاک در حریم سیلک

بهمن کاظمیان در گفتگو با برنامه #صبح_سیلک با اشاره به توقف موقت اجرای دو مورد از احکام 18 گانه صادره بخاطر شکایت مالکین به دیوان عدالت اداری و لزوم بررسی و اعلام نتیجه مجدد آن تصریح کرد: توقف موقت اجرای این دو حکم نباید شائبه اعمال نفوذ یا رابطه‌بازی برای تغییر آن محسوب شود، چرا که مقام قضایی از این فرصت اعتراض برای بررسی بیشتر پرونده استفاده می‌کند و یقینا حذف حکم تخریب منتفی است.

وی هماهنگی و همکاری شرکت های خدمت رسان، مقام قضایی و دیگر دستگاه‌ها در اجرای احکام صادره در سال جاری در شرایط کنونی را از نوع بهترین هماهنگی و همکاری‌ها نسبت به پنج سال گذشته دانست و تأکید کرد: تاکنون چهار مورد از این احکام تخریب اجرا شده و دو مورد آن نیز با تامین پشتیبانی از سوی نیروی انتظامی در هفته آینده اجرا می‌شود.

مدیر اجرای احکام شهرداری، ماموریت اجرای احکام را کاری گروهی خواند و افزود: در 6 الی 7 ماه اخیر وحدت رویه خوبی بین دادستانی، شرکت های خدمت رسان، تیم های عمل کننده شهرداری، نیروی انتظامی و... بوجود آمد که این همکاری و هماهنگی مشترک، سرعت عمل و دقت انجام کار را بالا برده است.

به گفته وی از اوسط خردادماه با تاکید دادستان و دستور شهردار، اجرای آرای قطعی احکام تخریب در حریم سیلک پس از طی مراحل قضایی در دستور کار قرار گرفت، اما شیوع کرونا و تغییر فرماندهی نیروی انتظامی کاشان آن را برای مدتی به تعویق انداخت تا در نهایت از چند هفته گذشته تاکنون تیم اجرای احکام در محوطه باستانی سیلک امر تخریب ساخت و سازها و تغییر کاربری های غیر مجاز را آغاز کرد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات