رسیدگی به موقع و پیگیری خواسته های مردم از اولویت های کاری بخش آب...

ظهر امروز شنبه بیست و دوم شهریور ماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در نشستی صمیمی با مدیر و کارکنان امور منابع آب خلخال، رسیدگی به موقع و پیگیری خواسته های مردم را از اولویت های کاری بخش آب استان عنوان کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی، راه اندازی کار مردم در اسرع وقت را خواستار شد و افزود: هرچه در انجام امورات مردم به قانون و وظایف سازمانی تکیه کنیم، در کسب رضایت ارباب رجوع موفق عمل خواهیم کرد.

وی حفظ حرمت ارباب رجوع و رعایت عزت و احترام مراجعان به اداره را از نکات قابل توجه عنوان کرد و تصریح کرد: انجام وظایف درحوزه حفاظت و بهره برداری از منابع آبی در راستای ساسیتهای وزارت نیرو، تعامل سازنده با مقامات اجرایی، قضایی و انتظامی شهرستان و رعایت سلامت کاری و لزوم انجام وظایف در چارچوب قوانین و مقررات از جمله مواردی است که باید بدانها توجه داشته باشیم.

مهندس جنگی مرنی نظارت و صیانت از منابع آب در سطح شهرستان را یادآور شد و اظهار داشت: باید برای جلوگیری از تجاوز به حریم منابع آب و حفاظت از حریم و بستر رودخانه ها با همکاری هم و تعامل با مراجع قضایی و انتظامی تلاش مستمری اشته باشید.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل خلاقیت و مسئولیت پذیری در امور محوله را بسیار مهم برشمرد و افزود: برای پیشبرد بهتر امور و رسیدگی به کارهای مردم، همه ما باید با کار شبانه روزی به دنبال ایجاد روحیه و امید در جامعه باشیم.

وی در ادامه صداقت و امانت داری را دو اصل اساسی در رفتار سازمانی برشمرد و تصریح کرد: باید در کنار مردم از منابع و حقوق بیت المال به بهترین شکل دفاع نماییم.

مدیر امور منابع آب خلخال نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات انجام یافته از ابتدای سال جاری،  رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم را از اولویت های کاری این امور ذکر کرد.

مهندس رضا شمسی در ادامه لایروبی و آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها به میزان حدود 6 هکتار و انسداد 11 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده شهرستان خلخال را از فعالیت های انجام یافته توسط امور منابع آب خلخال در سالجاری عنوان کرد.

در پایان این نشست، کارکنان و نیروهای گشت و بازرسی امور منابع آب خلخال هم مشکلات و چالش های موجود در خصوص مسایل مختلف منابع آب را مطرح کردند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات