نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با رییس و کارکنان اداره...

بعد از ظهر امروز شنبه بیست و دوم شهریور ماه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با هدف بررسی آخرین وضعیت منابع آبی شهرستان با رییس و کارکنان اداره منابع آب شهرستان کوثر دیدار کرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این نشست با اشاره به ضرورت ارتقاء کیفیت خدمات به مردم شریف شهرستان کوثر گفت: تسریع در فرآیندهای اداری مرتبط با بخش آب استان بایستی در دستور کار تمامی کارکنان بخش آب و با هدف خدمت رسانی به مردم انجام پذیرد .

مهندس عباس جنگی مرنی تکریم ارباب رجوع را از اهداف کلان وزارت نیرو عنوان کرد و افزود: کسب رضایت مراجعین با ارائه خدمات مورد نظر و قانونی به مردم در اسرع وقت محقق خواهد شد و این مهم بایستی سرلوحه کاری کارکنان باشد.

وی با اشاره به شرایط خاص حاکم بر کشور درخصوص بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شده توسط سازمانهای ذیربط، بر پیگیری و حل مسائل و مشکلات مردم با رعایت اصل فاصله گذاری اجتماعی تاکید نمود.

مهندس جنگی مرنی با تاکید بر وظایف حاکمیتی ادارات منابع آب تابعه، لزوم پایش دقیق و صیانت از منابع آبی در سطح شهرستان را یادآور شد و ممانعت از تجاوز افراد خاطی به حرایم منابع آبی و نیز کنترل مصارف منابع آب در تعامل با سایر ارگانهای ذی مدخل اعم از مراجع قضایی و انتظامی را خواستار شد.

رییس اداره منابع آب کوثر نیز با تشریح اقدامات انجام یافته از ابتدای سال جاری صیانت از حقوق بیت المال را توامان با حفظ حقوق ارباب رجوع از اولویتهای کاری شهرستان بر شمرد.

مهندس محمد بزانه  تقلیل منصوبات 35 حلقه چاه مچاز و همچنین پر و مسلوب المنفعه نمودن 2 حلقه چاه غیرمجاز را از اهم فعالیت های انجام یافته توسط اداره منابع آب کوثر در راستای حفاظت از منابع آبی طی سالجاری عنوان نمود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات