مراسم تکریم و معارفه مدیر مدیریت حراست شرکت آب منطقه ای...

مراسم تکریم و معارفه مدیر مدیریت حراست شرکت آب منطقه ای...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی این مراسم با حضور مدیر کل حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران، معاون حفاظت فناوری اطلاعات مرکز حراست وزارت نیرو، مدیر حراست کل استان خراسان جنوبی، مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان جنوبی، مدیران حراستهای صنعت آب و برق استان و مدیر عامل ، معاونان و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

دکتر قندهاری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی درابتدای جلسه ضمن ارایه گزارشی از وضعیت منابع آبی استان، حراست را چشم بینا و گوش شنوای نظام و محل امنی برای مجموعه کارکنان وحامی مدیران دانست که نقش مهمی در حفظ تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی ایفا می نماید. وی خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع را از مهمترین وظایف شرکت عنوان نمود و افزود: پاسخگویی صریح، صحیح و شفاف با حفظ احترام ارباب رجوع در سرلوحه اقدامات شرکت قرار دارد.

مدیر کل دفتر حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران، نیز با قدردانی از زحمات مهندس عادلی، مدیر سابق مدیریت حراست شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، تصریح کرد: حراست چراغ راهنمای سیستم اداری است که یک مجموعه را به اهداف عالیه هدایت می کند. وی افزود: پیشرو بودن حراست در سازمان از ویژگی های یک حراست خوب و موفق بوده که می تواند موجب پیشرفت و تعالی سازمان گردد.

در ادامه معاون حفاظت فناوری اطلاعات مرکز حراست وزارت نیرو  با ذکر اینکه برای حفاظت و حراست از دستگاه  باید تمامی بخش ها و قسمت های مختلف سازمان با یکدیگر همکاری و هم افزایی داشته باشند افزود: حراست پشتوانه ای محکم برای سلامت جامعه اداری است و وظیفه اصلی واحد حراست در هر سازمان مواظبت از سلامت کارکنان و انجام اقدامات پیشگیرانه می باشد.

مدیر حراست کل استان نیز نقش حراست در شناسایی و رصد گلوگاههای فساد به منظور پیشگیری را مهم دانست و افزود: حراست باید پشتیبان و حامی پرسنل باشد تا همکاران در یک فضای امن و بدون دغدغه بهترین کیفیت را به مردم ارایه نمایند

وی با اشاره به وظایف خطیر حراست گفت: حراست یک نهاد مردمی است که پشتیبان نظام است و کارکنان آن سربازان گمنامی هستند که امنیت نظام را حفظ می کنند

در پایان این جلسه، با اهدای لوح تقدیر از زحمات محمدحسین عادلی، مدیر سابق حراست شرکت تقدیر شد و حجت اله اربابی به عنوان مدیر مدیریت حراست شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی منصوب و معرفی شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات