حمایت از محیط بانان، به ویژه جانبازان و خانواده شهدای محیط بان، در اولویت برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست / محیط زیست تمام تلاش خود را برای حمایت از محیط بان هادی پور انجام داده است

با توجه به اقدام یکی از محیط بانان این سازمان مبنی بر درخواست جمع آوری کمک های نقدی، برای خرید پای مصنوعی که باعث  ایجاد تنش و زیر سوال بردن اقدامات و پیگیری های سازمان حفاظت محیط‌زیست در خصوص فرآیند درمان و بهبودی وی شده است؛ به اطلاع دوستداران و فعالان محیط‌زیست می رساند، با عنایت به تلاش های انجام شده از جانب این سازمان و شرکت "بیمه ما" بصورت داوطلبانه، تمامی هزینه‌های درمانی و پروتز پای محیط بان گرامی، امین هادی پور را تقبل  و پرداخت می کند.

یادآور می شود ،پس از ترخیص ایشان از بیمارستان، با یکی از مراکز تخصصی ساخت پروتز، هماهنگی های لازم برای معاینه و قالب گیری پا برای ساخت و نصب پروتز انجام شده است. پزشک، پروتز درخواستی ایشان را با رقم حداکثر یک و نیم میلیارد ریال تایید کرد و هزینه بالاتر را بیهوده تشخیص داد. اما  همکار محترم محیط بان در کمال ناباوری و به طور شخصی، با نمایندگی شرکت آلمانی تماس گرفته، برای پروتزی با قیمت حدود بیست میلیارد ریال پیش فاکتور دریافت کرده است و اصراردارد صرفاً پروتز آلمانی خریداری شود.

این درحالیست که پزشک معتمد هردو موسسه، یک نفر است و این نوع پروتز را به دلایل مختلفی، نظیر: خدمات پس از فروش، عدم استقبال جهانی از پروتز یاد شده، انحصاری بودن قطعات مورد نیاز ، عدم وجود تفاوت معنی دار در کارایی با موارد مشابه تایید نکرد؛ علاوه بر آن در عرصه فناوری تولید پروتز، جمهوری اسلامی ایران از جمله کشورهای پیشرفته و پیشتاز جهان است.گفتنی است آقای دکتر حاجی آقایی (پزشک معتمد)، تاکنون هزاران جانباز عزیز کشور را معاینه و پروتز پا برای آنها نصب کرده است.

در پایان باید گفت سازمان برای حمایت و بهبود حال محیط بان هادی پور، از تمامی ظرفیت های خود بهره بُرده و از آنجا که حمایت از محیط بانان در اولویت برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست است، تاکنون برای حمایت مادی و معنوی از محیط بانان دریغ نکرده، زیرا این موضوع را وظیفه انسانی و سازمانی خود                  می داند.

روابط عمومی سازمان حفاظت محیط‌زیست

لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات