نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی تا پایان مهر در ارومیه تداوم دارد

نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی تا پایان مهر در ارومیه تداوم دارد

رئیس اداره نظارت بر تاکسیرانی، حمل و نقل و کالای شهرداری ارومیه گفت: ثبت‌نام خودروی پژو ۴۰۵ در طرح نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی تا پایان مهرماه امسال ادامه می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ توحید روان ‌بخش با اشاره به نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی در ارومیه اظهار داشت: براساس نامه‌ای که از 19 مرداد ماه امسال به تمامی سازمان‌های تاکسی‌رانی کشور ابلاغ شد، طرح نوسازی از یک شهریور آغاز شده است.
وی تصریح کرد: در این طرح دو نوع خودروی سمند و پژو 405 ثبت‌نام شد اما متاسفانه پس از گذشت 10 روز، ثبت‌نام خودروی سمند انجام نشده و گزینه این خودرو در سایت بسته شد اما ثبت‌نام خودروی پژو 405 تا پایان مهر امسال ادامه می‌یابد.
رئیس اداره نظارت بر تاکسیرانی، حمل و نقل و کالای شهرداری ارومیه افزود: متاسفانه استقبالی که نسبت به این طرح تا 24 شهریور انجام شده است رضایت بخش نیست حال آنکه اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه سن ناوگان تاکسی در ارومیه بیش از 10 سال است بیان کرد: در این راستا خودروهای فرسوده سبب افزایش آلایندگی‌های شدید و نارضایتی عمومی مسافران شده و این مسئله رو به افزایش است.
روان‌بخش تاکید کرد : اگر امسال حداقل نیمی از این ناوگان نوسازی نشود، در سال آینده شاهد بیش از هزار و 100 خودرو که نیاز به نوسازی هستند خواهیم شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات