آماده سازی و آسفالت پروژه تعریض جاده اسماعیل آباد

آماده سازی و آسفالت پروژه تعریض جاده اسماعیل آباد

بهرامی گفت : با توجه به افزایش تردد ها و عبور و مرور ناحیه منفصل شهری اسماعیل آباد و همچنین آماده سازی عظیمیه نظر به اینکه مسیر موجود به لحاظ عرض طرح هندسی راه مناسب برای این حجم تردد نبود و احتمال بروز تصادفات و خسارات جانی و مالی در طول این مسیر وجود داشت لذا با دیدگاه مثبت و دور اندیشی شورای اسلامی شهر قزوین و شهردار محترم و پیگیری دستگاه های مرتبط و اهالی فهیم این حوزه به تعریض و اصلاح هندسی جاده اسماعیل آباد که حدودا 2 کیلومتر در عرض هر باند هفت و نیم متر بصورت رفت و برگشت می باشد در دستور کار این سازمان گرفت .

وی افزود :  جهت آماده سازی مسیر فوق این سازمان با پلیس راهور هماهنگ شده و مجوز تردد خودروها را در لاین غربی با مشخص شدن مسیر توسط نیوجرسی ، چراغ چشمک زن و کله قندی فراهم آورد . سپس با دستگاه آسفالت تراش ، آسفالت های قدیمی و فرسوده را تراشیده و شروع به خاکبرداری مسیر تا عمق 2 متر با حجم 6 هزار و 350 متر مکعب کرد.

بهرامی ادامه داد : با توجه به عملیات خاکبرداری مسیر مذکور، عملیات راکفیل ریزی جهت بالا آمدن سطح و مقاومت بیشتر انجام شد و پس از آن عملیات مخلوط ریزی با مساحت 2 هزار و 890 متر مکعب و عملیات ساب بیس ریزی با مساحت 2 هزار و 400 متر مکعب و عملیات بس ریزی در حال پایان است.

وی خاطر نشان کرد : با پایان رسیدن عملیات زیرسازی ، عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت نیز با یک اکیپ کامل در این محل صورت گرفت و پس از اتمام مسیر غربی ، در مسیر شرقی نیز به همین منوال عملیات عمرانی صورت گرفت و هم اکنون در حال پایان یافتن است.

پایان خبر

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات