امکان اعلام تخلف نانوایی ها...

رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد عنوان کرد: در تعامل با فرمانداری یزد، امکان اعلام تخلف نانوایی ها در سامانه شهربین فراهم شده و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد – مجید بیکی از اضافه شدن گروه موضوعی نانوایی ها در سامانه شهربین در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: چنانچه تخلفی از سوی نانوایی ها صورت گیرد شهروندان می توانند، گزارشات خود را بصورت عکس، فیلم و متن در این سامانه ثبت نمایند.

رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد اظهار داشت: موارد و مستندات ارسالی شهروندان در زمینه تخلف نانوایی‌ها در سامانه شهربین ثبت و سپس توسط بخش مرتبط بررسی و به بازرسان مرتبط ارجاع خواهد شد و نتیجه بررسی آن از طریق پیامک و یا اعلان در اپلیکیشن شهربین، به شهروندان ارسال می شود.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی این بخش که به درخواست فرمانداری یزد انجام شده است، نظارت بر عملکرد نانوایی ها بصورت جمع سپاری خواهد بود و شهروندان از تمامی مراحل پیگیری شکایت خود در این سامانه مطلع خواهند شد.

در همین زمینه جلسه ای امروز با حضور نمایندگان فرمانداری یزد در دفتر ریاست سازمان فاوا شهرداری برگزار شد که ضمن توضیح جزئیات این سامانه توسط کارشناسان سازمان فاوا و نحوه مدیریت آن، دسترسی به این سامانه برای طی مراحل آزمایشی به نمایندگان فرمانداری داده شد.

لازم به ذکر است که پس از طی مراحل آزمایشی، به زودی اطلاع رسانی لازم برای درج شکایات در زمینه عملکرد نانوایی ها انجام خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات