حوزه مغز افزاری سازمان ما در رسیدن به توفیقات ارزشمند دیده نمی شود

حوزه مغز افزاری سازمان ما در رسیدن به توفیقات ارزشمند دیده نمی شود

حوزه مغز افزاری سازمان ما در رسیدن به توفیقات ارزشمند دیده نمی شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی عصر امروز در مراسم اهدا جایزه ملی انجمن حسابرسان داخلی ایران به شهرداری مشهد، اظهار کرد: زمانی که ما موفقیتی این چنینی را کسب می کنیم، با توجه به کارکرد حسابرسی داخلی در این موفقیت مجموعه ای از عوامل سهیم هستند.
وی افزود: چه کسانی که امکان ردیابی اهداف و عملکردها را فراهم کردند و چه کسانی که برای رسیدن به این مهم برنامه ریزی کردند، همه و همه در این امر نقش به سزایی دارند.

شهردار مشهد بیان کرد: کسانی که ابزارها را برای رسیدن به این مهم فراهم کردند نیز در بدست آوردن این موفقیت بی نصیب نبوده اند.

کلائی خاطرنشان کرد: همه این دسته ها در کنار همه برای این موفقیت تلاش کردند، اما واقعیت امر در این است که تمامی این افراد دست به دست هم مغز افزار سازمان ما هستند و همه این ها در کنار هم تلاش کردند.

وی تصریح کرد: معتقدم که بخش های مغزافزاری ما حوزه برنامه ریزی، حوزه مالی و پشتیانی و حوزه اقتصادی هستند که در این دوره با یکدیگر هماهنگ تر عمل می کنند و یکی از نقاط برجسته این دوره این هماهنگی و گفت و گو و فهم متقابل است و این عوامل این امکان را می دهد که سازمان عملکرد های قابل رصدی داشته باشد تا بتوانیم به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم.

شهردار مشهد گفت: کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند، معمولا دیده نمی شوند. اهمیت حوزه مالی ما در این موضوع اصلا دیده نمی شود و عموم افراد درکی از نقشی که این حوزه در توفیقات ساختار سازمانی در مجوعه مدیریت شهری دارند، بدست نیاورند.

کلائی ادامه داد: بنده شهادت می دهم که حوزه های مغزافزاری ما به شدت خوب عمل می کنند، حتی اگر دیده نشوند.
غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات