علیپور: برای حقوق عقب‌افتاده کارگران شهرداری تدبیری اندیشیده شود/ علوی: انتظار داریم حتی یک روز هم کار شهر متوقف نشود

علیپور: برای حقوق عقب‌افتاده کارگران شهرداری تدبیری اندیشیده شود/ علوی: انتظار داریم حتی یک روز هم کار شهر متوقف نشود

علیپور: برای حقوق عقب‌افتاده کارگران شهرداری تدبیری اندیشیده شود/ علوی: انتظار داریم حتی یک روز هم کار شهر متوقف نشود
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، محمدحسن علیپور عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای شهر با اشاره به انتخاب ناصر عطایی ب عنوان سرپرست شهرداری رشت، اظهار داشت: طی سه سال فعالیت بنده در شورا همواره از حسن اخلاق و رفتار آقای عطایی دیده و شنیده‌ام.
وی ادامه داد: بنده از ایشان می‌خواهم در بحث حقوق عقب‌افتاده کارگران شهرداری تدبیری اندیشیده تا مشکلات آنان حل‌وفصل شود.
علیپور همچنین تأکید کرد: در بحث نیروهای شهربانان نیز موضوع حقوق عقب‌افتاده و سنوات آنان نیز مورد توجه قرار گیرد.
امیرحسین علوی دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز اظهار داشت: اتفاقاتی که در سال‌های گذشته برای شورا و شهرداری رشت رخ داد بستر را برای آن‌هایی که شاید چندان خیرخواه این شهر نبودند فراهم کرد، آن‌ها منافع خود را به منافع مردم ترجیح می‌دادند و در این میان تیغ حمله را به‌سوی اعضای شورا هدایت کردند.
وی افزود: تمام اعضای موافق و مخالف شورا هیچ ساعت و هیچ لحظه‌ای از تذکر به آقای حاج محمدی برای انجام وظایف دریغ نکرده‌اند. کسانی که در پارلمان محلی نشسته‌اند با رأی مردم انتخاب شده‌اند و تا روزی که بر روی این صندلی نشسته‌اند وظیفه‌دارند تا خالصانه و صادقانه وظیفه خود را انجام دهند.
عضو شورای شهر رشت، با اشاره به دوره سرپرستی شهرداری رشت اذعان داشت: دوران سرپرستی شهرداری با بیم و امید همراه است و باید این بیم و امید را به سرپرست نیز انتقال داد. دوران سرپرستی شهرداری رشت با تجربیات خاصی همراه بوده و قطعاً آقای عطایی نیز از این تجربیات خالی نیستند و خودشان بخشی از ای ساختار مدیریتی بوده‌اند.
علوی با بیان اینکه با توجه به نیروی استخدام رسمی بودن عطایی اعضای شورا به این نتیجه در جذب وی رسیدند، گفت: این انتخاب از روی آگاهی انجام‌گرفته است. در این مدت مجموعه مدیریتی شورا انتظار دارند تا در مرحله اول سیستم به‌صورت شایسته‌ای راهبری شود. نخستین انتظار در این مرحله پرداخت حقوق پرسنل و کارگران و همچنین انجام امورات روزمره شهر است. با توجه به‌احتمال بروز شرایط بارندگی انتظار می‌رود با هدایت بهتری این کار انجام شود.
وی با اشاره به پروژه‌های نیمه‌کاره شهرداری رشت همانند پروژه خیابان 8دی و پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی در خیابان شهید قلی پور، گفت: انتظار داریم که حتی یک روز هم این کارها متوقف نشود. در عین این مطالب انتظار می‌رود سلامت و اقتدار خود را حفظ کنید، این‌گونه نشود که مانند دوره سرپرستی گذشته قراردادی که در دوره شهردار قبل امضاء شده بود در کشوی میز خاک بخورد تا شهردار بعدی بیاید و کار را تحویل بگیرد. شورا علاقه‌ای ندارد که حتی یک روز هم کار شهر روی زمین بماند.
عضو شورای شهر رشت اضافه کرد: یک تشکر ویژه از دلسوزان شهر، کشور و نظام جمهوری اسلامی داشته باشم که در این مدت با هدایت خودشان کمک کردند تا کار روی ریل عاقلانه‌ای حرکت کند.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات