شهردار یزد بر لزوم بهره گیری...

شهردار یزد بر لزوم بهره گیری...

شهردار شهر جهانی در دیدار شهردار اردکان با وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شهرداری یزد، بر لزوم افزایش تعاملات دو جانبه برای تسریع در رسیدگی به امور مردم تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی شهردار، ایجاد تعامل بین شهرداردها را راهکاری موثر برای بهبود ارتقای رفاه شهروندی دانست و تصریح کرد: با یکپارچه سازی خدمات و بهره گیری از پتانسیل های موجود می توان به نفع شهروندان از آن بهره برد.

شهردار یزد در دیدار مصطفی پوردهقان شهردار اردکان و مدیران این شهرداری با وی با بیان اینکه در تمامی موضوعات، مطالبات شهروندان برای شهرداری ها اهمیت دارد، گفت: مجموعه شهرداری در انجام وظایف خود به گونه‌ای تلاش می کند که به عنوان نهادی مؤثر و قوی در زمینه خدمت رسانی معرفی شود.

وی با اشاره به تجربه‌های مدیریتی موجود در سایر شهرها، خاطر نشان کرد: تعاملات شهرداری یزد در راستای خدمت‌رسانی به مردم است.

عزیزی اظهار داشت: شهرها فارغ از رسیدگی به امور شهری نیاز دارند تا به دلیل شناساندن پتانسیل‌های شهر و همچنین الگو برداری از فعالیت‌های انجام شده در دیگر شهرها، ارتباطاتی بین مسئولان داشته باشند تا از نزدیک مشاهده کنند که چه اتفاقی افتاده و فعالیت‌های مثبت انجام شده آنها را الگو برداری کرده و همچنین فعالیت‌های مثبت انجام شده خود را به شهرهای دیگر بشناسانند.

شهردار یزد با اشاره به شرایط موجود و فضای اقتصادی حاکم در جامعه، گفت: شهرداری ها باید نگاه خود را به شناسایی و ارائه راهکارهای جدید برای کسب درآمدهای پایدار معطوف کنند، همچنین از توانمندی‌های نیروهای متخصص و مجرّب در مجموعه شهرداری در راستای پیشبرد بهتر خدمات به شهروندان، بهره‌گیری نمایند .

همچنین در این نشست که سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه دو شهرداری یزد نیز حضور داشت، اعضاء در خصوص همکاری های مشترک و موضوعات مدیریت شهری از قیبل مناسب سازی معابر، فضای سبز، شهر هوشمند و فرایندهای مالی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات