تفاهم نامه آموزش پیمانکاران نظام فنی و اجرایی میان سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز به امضا رسید

تفاهم نامه آموزش پیمانکاران نظام فنی و اجرایی میان سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز به امضا رسید

در ادامه همکاری های آموزشی و پژوهشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز، روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ خانم مهندس زهرا عربشاهی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز به همراه دکتر رمضانی مدیر واحد آموزش این سازمان و مهندس کلانی مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیر شورای فنی استان برای عقد تفاهم نامه جدید میهمان هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز بودند.


در ابتدای این دیدار مهندس صنوبر ضمن خوشامد گویی به میهمانان، با اشاره به همکاری های گذشته دو مجموعه به ویژه در خصوص مسایل آموزشی ، ابراز امیدواری کرد این آموزش ها موجب ارتقای سطح کیفی پروژه های استان شود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز تعامل حرفه ای مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی را یکی از مهم ترین عوامل موفقیت همکاری های دو مجموعه برشمرد و این تعامل را الگویی مناسب برای همکاری بین بخش های مختلف دانست.


در ادامه مهندس عربشاهی با ابراز خوشوقتی از همکاری های انجام گرفته و همکاری های پیش روی دو سازمان، بر توسعه همکاری های بخش دولتی و بخش خصوصی تا جایی که بخش خصوصی توانایی دارد ، تاکید کرد و افزود: سه وجه فنی، آموزشی و مشاوره ای ابتدایی ترین زمینه هایی هستند که باید با بخش خصوصی همکاری داشته باشیم و این را برای خود فرض می بینیم.
وی سازمان نظام مهندسی را یکی از بهترین مجموعه هایی دانست که می توانند در این سه وجه دولت را یاری کند و حتی امکان باز شدن زمینه های همکاری بیشتر وجود دارد.

وی افزایش توانمندی های علمی پیمانکاران را از مواردی برشمرد که می توان اقدامات مفیدی در این خصوص انجام داد
وی در پایان سخنانش بار دیگر از همکاری های سازمان نظام مهندسی و کیفیت مناسب خدمات آموزشی ارایه شده از سوی این سازمان تقدیر و تشکر کرد.

مهندس غلامی نایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز نیز در سخنانی با تشکر از حسن ظن مهندس عربشاهی ابراز امیدواری کرد همکاری های مشترک ادامه یافته و توسعه پیدا کند.


مهندس کلانی مدیر نظام فنی و اجرایی استان نیز با اشاره به اینکه پس از تغییر نظام فنی و اجرایی و یکسان شدن ضوابط فنی و اجرایی، استان البرز اولین استانی بود که در این خصوص گامهای موفقی برداشت افزود: افتخار می کنم که با مجموعه نظام مهندسی ساختمان که جمعی از نخبگان برجسته فنی را در خود جا داده است همکاری می کنیم.
وی با اشاره به تفاهم نامه در حال تبادل در خصوص آموزش پیمانکاران و مشاوران، اظهار داشت: در تلاش هستیم شرکت های با گرید بالاتر و نیز شرکت های حقوقی به تدریج به شمول تفاهم نامه افزوده شوند.


در پایان این نشست ضمن تبادل تفاهم نامه مشترک، نشان عضویت افتخاری خانم مهندس عربشاهی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز از سوی مهندس صنوبر به ایشان تقدیم شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات