دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با مدیر جدید امور شعب بانک...

بعد از ظهر امروز سی و یکم شهریور مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مهندس بهروز محمدی معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت با مهندس رجبی مدیر جدید امور شعب بانک کشاورزی استان دیدار کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مهندس داود رجبی به عنوان مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان اظهار داشت: خوشبختانه همکاری بسیاری خوبی را در زمینه مشارکت مالی بانکها در طرح ها و پروژه های بخش آب استان شاهد هستیم که شبکه آبیاری و زهکشی گیوی در شهرستان نمونه آن است .

مهندس عباس جنگی مرنی اظهار داشت: از جمله بانک های موفق در زمینه مشارکت در پروژه های زیربنایی بخش آب، بانک کشاورزی است که با مشارکت در احداث شبکه آبیاری و زهکشی گیوی نقش خود را در توسعه استان ایفا خواهد نمود .

در این جلسه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل خواستار تسریع در دریافت تسهیلات و اعتبار مالی حدود ۲۱۳ میلیارد ریالی برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی گیوی شد .

مهندس داود رجبی، مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان نیز در این دیدار از آمادگی بانک کشاورزی استان جهت تسهیل در فرآیند پرداخت تسهیلات برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی گیوی خبر داد و گفت: آمادگی داریم در پروژه های زیربنایی بخش آب استان سرمایه گذاری کنیم .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات