صدور سند مالکیت برای بستر دو رودخانه در استان اردبیل

برای اولین بار در سطح استان، برای بستر دو رودخانه در استان اردبیل سند مالکیت به نام دولت جمهوری اسلامی و به نمایندگی شرکت آب منطقه ای اردبیل صادر گردید.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با اعلام این خبر گفت: این دو سند برای قوری چای سیاب در شهرستان اردبیل و الوارس چایی در محدوده شهرستان سرعین صادر شده است .

مهندس عباس جنگی مرنی طول دو رودخانه مورد اشاره را سه هزار و 100 متر و مساحت بستر این دو رودخانه را حدود 82 هزار مترمربع عنوان کرد.

وی افزود: صدور مالکیت برای بستر رودخانه های استان مطابق با مفاد تفاهم نامه امضا شده در چند ماه گذشته بین شرکت آب منطقه ای اردبیل و اداره کل ثبت اسناد و املاک انجام گرفته است .

مهندس جنگی مرنی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام گرفته مقرر شده، اداره کل ثبت، اسناد و املاک استان نسبت به بقیه حدودبستر رودخانه های استان نیز بتدریج سند مالکیت صادر نمایند. در این راستا نقشه بستر وحریم قریب به  ۲۰۰۰کیلومتر از رودخانه های استان توسط شرکت اب منطقه ای تهیه و در سامانه حدنگاری سازمان ثبت، اسناد واملاک استان جانمایی گردیده است و آماده تثبیت و صدور سند مالکیت بنام دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از همت و تلاش مدیریت دفتر مهندسی رودخانه ها  و دفتر حقوقی شرکت و همچنین همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک قدردانی کرد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات