مُدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق استان: رشد هشت درصدی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد

مُدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق استان: رشد هشت درصدی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد

» مُدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق ناحیه کهگیلویه و بویراحمد از رشد مصرف هشت درصدی مصرف برق در ساعات اوج بار ( پیک بار ) این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، " مسعود رضازاده در نشست گزارش عملکرد پایش های رله های فرکانسی شش ماهه سالجاری در یاسوج گفت: بنا بدلایل متعددی میزان مصرف برق در ساعات اوج بار امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد رشد هشت درصدی داشته که برای گذر از ساعات اوج بار ، تلاش های فراوانی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم در ساعات اوج بار، شبکه های انتقال و توزیع دچار مشکل خاصی نشود، اظهارداشت: تیم های عملیاتی و اتفاقاتی واحد بهره برداری حوزه انتقال بطور شبانه روزی آماده همکاری با مشترکین برق در استان بودند.

مُدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق ناحیه کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان مصرف برق در ساعات اوج بار سال گذشته 425 مگاوات بود که بدلیل تغییر الگوی مصرف مشترکین، این میزان در سالجاری به 459 و 2 دهم مگاوات مصرف افزایش پیدا کرد.

رضازاده با سخت خواندن تامین برق در برخی شرایط گرمای زودرس امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: 79 فیدر در حوزه انتقال استان وجود دارد که 53 فیدر آن هم اکنون بارگیری می شود.

وی تعداد فیدرهای کنونی ایستگاه های فوق توزیع در استان کهگیلویه و بویراحمد را کافی ارزیابی کرد و یادآورشد: در حال برنامه ریزی برای تامین برق پایدار در فصل سرد امسال هستیم.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست با تقدیر از همکاری مدیران و مجموعه پرسنل حوزه انتقال در این استان با مجموعه شرکت توزیع نیروی برق، اظهارداشت: با وجود این همکاری های تعاملی است که می توانیم با رعایت تمامی اصول فنی از شرایط سخت تابستانی و تامین برق پایدار عبور کنیم.

" جابر افشون " ، شرایط تامین برق پایدار در تابستان زودرس آن هم در شرایط خاص کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد را موفقیت آمیز خواند و خاطرنشان کرد: بیش از 265 هزار اشتراک برق در مناطق مختلف استان وجود دارد که طول یکی از فیدرهای برقرسان به مشترکین به بیش از 600 کیلومتر آن هم در مناطق کوهستانی می رسد.

وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل شرایط خاص جغرافیایی آن در زمان حوادث طبیعی با مشکلات متعددی در حوزه تامین خدمات مواجه بوده که باید برای تامین برق پایدار در فصل سرد از هم اکنون برنامه های لازم صورت گیرد.


لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات