برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۹

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۹

در اجرای بند ۷-۸ دستورالعمل و راهنمای ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ ۳ و ۴ مهرماه ۱۳۹۹، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون مذکور می‏رساند :

کارت شناسایی آزمون از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۲۹ از ساعت ۱۶:۰۰ بر روی سامانه آزمون‌ها قابل دریافت است. ضروری است هر یک از داوطلبان ابتدا راهنمای شرکت در جلسه آزمون‌ها را مطالعه و سپس با وارد کردن مشخصات خود در سامانه، پرینت کارت شناسایی آزمون خود را تهیه نمایند.

در صورت مشاهده مغایرت در مندرجات کارت شناسایی آزمون، به ‌منظور رفع نقص، داوطلب می‌بایست صرفاً در تاریخ‌ ۹۹/۰۷/۰۲  لغایت ۹۹/۰۷/۰۳ با در دست داشتن پرینت کارت شناسایی آزمون و تصویر آن و برگه ثبت‌نام تایید شده به آدرس‌های اعلام شده در لینک کارت ورود به جلسه مراجعه نماید. ساعات فعالیت باجه‌های رفع نقص طی روزهای ۲ و ۳ مهرماه از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۳ تا ۱۶ می‌باشد.

با توجه به اعلام دفتر مقررات ملی ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان پایه سه روز پنج شنبه سوم مهرماه ۹۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های اعلام شده در سراسر کشور مطابق جدول زمانی ذیل برگزار می شود.لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

  نظرات