نیروهای شهرداری ساری ساماندهی شدند؛ نیروی بدون تکلیف نداریم

نیروهای شهرداری ساری ساماندهی شدند؛ نیروی بدون تکلیف نداریم

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهردار ساری، علیرضا باقریان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری از ساماندهی نیروهای انسانی در شهرداری ساری خبر داد و گفت: نیروهای روزمزد شهرداری که به صورت روزانه دستمزد دریافت می‌کردند با اجرایی شدن «طرح ساماندهی» از حقوق ماهانه و بیمه برخوردار می‌شوند.

وی افزود: منابع و سرمایه‌های هر سازمان و یا هر ارگانی بخش منابع انسانی آن است. شهر داری ساری هم مستثنی از این قضیه نیست و پیرو این دیدگاه و تأکید شهردار محترم و تیم مدیریتی او، تمام هم‌وغم خود برای ساماندهی این نیروها که سال‌ها بدون تکیف بودند، گذاشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: با تأکید شهردار ساری مبنی بر ساماندهی این نیروها، در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفت و افراد موردنظر شناسایی و در لیست ساماندهی نیروهای روزمزد قرار گرفتند این مهم در حالی اتفاق افتاد که بعضا این افراد بیش از 7 تا 8 سال همچنان بلاتکلیف بودند.

وی با بیان اینکه این اقدام با تاکید شهردار ساری و همت و تلاش تیم مدیریتی او رقم خورده است، گفت: در طرح ساماندهی، این نیروها به صورت تمام وقت همراه با دیگر کارکنان شهرداری در خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان ساروی سهیم می‌شوند.

باقریان همچنین به طرح  ساماندهی نیروهای «شرکتی و حجمی» در شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: در این طرح وظایف نیروهای انسانی شهرداری به‌طور مجزا در قالب هشت فعالیت اعم از کنترل و مراقبتی، فعالیت فرهنگی، فعالیت پشتیبانی، فعالیت‌های حفاظت، فنی و عمرانی، رفت‌وروب تعریف و اجرایی شد که خود در توسعه فعالیت‌های شهرداری و خدمات‌رسانی به شهروندان تأثیر بسزایی دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری از اجرایی شدن این طرح از مهرماه سال جاری خبر داد و یادآور شد که اگرچه ساماندهی این افراد بار مالی را برای شهرداری به همراه دارد اما تأکید شهردار ساری بر ساماندهی نیروی انسانی با حفظ کرامت انسانی نیروها و همکاران بوده است.

باقریان تصریح کرد: البته در شناسایی صورت گرفته، افرادی هم بودند که از شهرداری حقوق دریافت می کردند اما حضور فیزیکی نداشتند و این مشکل خودبه‌خود بر بار مالی شهرداری افزوده و این امر سبب سنگینی و ناکارآمدی سیستم شهرداری می‌شد.

وی با رد این خبر در فضای مجازی مبنی بر اخراج تعدادی از نیروهای انسانی شهرداری ساری، تأکید کرد: شهرداری ساری نه‌تنها نیرویی را اخراج نکرده است بلکه شمار زیادی از نیروها را که سال‌ها در شهرداری فعالیت می‌کردند اما بلاتکلیف بودند، ساماندهی کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: تمامی این افراد ساماندهی شدند و هم‌اکنون نیروی بدون تکلیف در شهرداری ساری نداریم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات