تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجلیل از فرهنگ ایثار است

تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجلیل از فرهنگ ایثار است

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، منتظری گفت: هفته دفاع مقدس، یادآور افتخارات، شهامت‌ها، رشادت‌ها و شهادت‌ها است. یادآور مردانی است که مردانگی آفریدند. دفاع مقدس احیاکننده خودباوری مردمی بود که آنان بار دیگر با اعتمادبه‌نفس، تار و پود اسارت وابستگی را گسستند و قله‌های رفیع علم و دانش، پيشرفت و توسعه ايران اسلامي را فتح نموده تا شاهد عزت و عظمت کشورشان باشند.

منتظری افزود: بدون شک همه پیروزی‌ها، عزت، عظمت، سربلندی و اقتدار همه‌جانبه ملت شریف ایران اسلامی مرهون غیرت و رشادت حماسه‌آفرینان هشت سال دفاع مقدس است که عاشقانه و با عزمی راسخ در مسیر دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی تمامی هستی‌شان را در طبق اخلاص گذاشتند و هشت سال دفاع مقدس را به عنوان یکی از درخشان ترین برگ‌های تاریخ میهن اسلامی ثبت کردند.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: حماسه‌آفرینی دریادلان در روزگار سرنوشت‌ساز دفاع مقدس، ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی بوده و خواهد بود و خاطره‌ی خوش از خود گذشتگی‌هایشان در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره باقی خواهد ماند.

منتظری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که همانا یادآور شجاعت و تاریخ‌سازی‌های ملت و نیرو‌های مسلح در جنگ تحمیلی ۸ ساله است، بیان کرد: هفته دفاع مقدس که نموداری از مجموعه‌ برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است را به مردم شریف ایران و به‌خصوص مردم عزیز قزوین و خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و نیرو‌های مسلح تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را برای همگان مسألت می‌کنیم.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین با اشاره به خدمات شایسته خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در مجموعه مدیریت خاطرنشان کرد: شهرداری قزوین افتخار دارد که تعداد 11 جانباز، 9 ایثارگر، 2 آزاده، 30 فرزند شهید، 45 فرزند جانباز و 3 فرزند ایثارگر که با اخلاص و افتخار در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداشته‌اند؛ در این مجموعه مشغول خدمت صادقانه به شهر و شهروندان هستند.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات