تاكيد بر هم افزايي ظرفيت سازمان ها در راستاي خدمت به مردم

تاكيد بر هم افزايي ظرفيت سازمان ها در راستاي خدمت به مردم

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس و به گزارش روابط عمومي سپاه فجر، سردار يداله بوعلي فرمانده سپاه فجر استان فارس در ديدار با مدير عامل شركت برق فارس با تاكيد بر اينكه براي بهينه شدن امور همه سازمان ها نياز به تعامل و هم افزايي دارند، گفت: هم افزايي بين دستگاهي جهت رفع مشكلات مردم و شتاب بخشي به خدمات است بنابراين هماهنگ و همگام بودن دستگاه ها و سازمان ها و ايجاد تعامل و هم افزايي يك ضرورت انكار ناپذير است .
وي با اشاره به اينكه سپاه داراي تجارب ارزنده در خدمت به مردم به ويژه در مناطق محروم و كم برخوردار است، گفت: سپاه نقش تسهيل كننده امور در ارتباطات بين دستگاهي دارد و ظرفيت بسيج و سپاه هر كجا به كار گرفته شده قطعا تاثير فعاليت هاي عمراني و اثري كه در توسعه و محروميت زدايي داشته است نيز دوچندان شده است.
فرمانده سپاه فجر گفت: شركت برق منطقه اي استان فارس مي تواند با بهره گيري از ظرفيت بسيج مهندسين از نقش تسيهل كننده بسيج در امور عمراني و مهندسي بيشتر استفاده كند.
سردار بوعلي خاطرنشان كرد: هم افزايي و تعامل بسيج و سپاه با ارگان ها و سازمان ها و كمك به مسئولين و دولت با تعامل خيرخواهانه دنبال مي گردد.
مدير عامل برق منطقه اي فارس نيز فضاي كنوني در استان فارس و در زير مجموعه شركت برق منطقه اي اين استان را فضاي كار و تلاش و از خودگذشتگي براي تامين و انتقال برق مطمئن و پايدار دانست و اظهار داشت: با همين روحيه كار و تلاش فرزندان متخصص اين سرزمين در اين شركت توانستند به خوبي با مديريت بار و تقسيم و توزيع انرژي در برهه هاي مختلف به رغم برخي از چالش هاي موجود روزهاي اوج مصرف را مديريت كنند و بدون داشتن قطع برق برنامه ريزي شده استان فارس را از اين روزهاي پر مصرف تابستاني عبور دهند.
مهندس غلامرضا نصيري خاطرنشان كرد: بدون ترديد با بهره گيري از روحيه تعاملي سپاه و هم افزايي با نيروهاي مردمي بسيج مي توانيم در سال جهش توليد گام هايي محكم و استوار در راستاي خدمت به مردم به ويژه در مناطق محروم و كم برخوردار برداريم .

لینک اصل خبر در سایت سایت خبری شرکت توانیر

    منبع خبر

    سایت خبری شرکت توانیر

    سایت خبری روابط عمومی شرکت توانیر

      نظرات