نخستین همایش سراسری فرماندهان رده‌های مقاومت بسیج صنعت آب و برق برگزار شد

نخستین همایش سراسری فرماندهان رده‌های مقاومت بسیج صنعت آب و برق برگزار شد

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، میثم جعفرزاده در همایش سراسری فرماندهان رده‌های مقاومت بسیج صنعت آب و برق که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، افزود: انسجام و هماهنگی هرچه بیشتر رده‌های بسیج صنعت آب و برق در قالب شورای هماهنگی استان‌ها اقدامی مثبت بوده و می‌تواند در شرکت ها نیز موثر باشد.
وی افزود: قرارگاه بسیج سازندگی مرکز در راستای امدادرسانی در مواقع بحران و همچنین کمک به محرومیت زدایی مناطق محروم در حوزه تامین آب و برق حائز اهمیت و اقدامی بزرگ بوده که باید با تلاش و همت جمعی این حرکت را به سمت عملی تر شدن هدایت کنیم.
فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو  با اشاره به تشکیل و راه اندازی کانون‌های بسیج متخصصین گفت: تشکیل و راه اندازی کانون‌های بسیج متخصصین می‌تواند با  هدف کمک به ارتقای کارآمدی و بالا بردن سطح عملکرد صنعت  آب و برق صورت بگیرد.
وی افزود: این مرکز می‌تواند در شناسایی، تحلیل و بررسی اثرات اجتماعی ناشی از اجرای پروژه های بزرگ شرکت‌ها و ارائه گزارش به مدیریت به همراه راهکار مناسب در جهت ارتقای سطح رضایتمندی و جلب همکاری کمک شایانی به مجموعه‌های زیر نظر وزارت نیرو داشته باشد.
جعفر زاده از فضای مجازی به عنوان بستری برای نقش آفرینی اعضای بسج یاد کرده و گفت: با توجه ویژه به فضای مجازی، آماده سازی بستری مناسب و اهتمام برای نقش آفرینی اعضای بسیج در این عرصه بعنوان افسران جنگ نرم می‌توانیم میدان خالی نگذاشته و در کنار فعالیت‌های حوزه آب و برق ازاز جریان‌های انقلابی و ولایی فضای مجازی حمایت و پشتیبانی کنیم.
این گزارش می‌افزاید، در پایان همایش از فرماندهان پایگاه‌های منتخب که در نظارت و ارزیابی سال 1398 حائز رتبه برتر بودند توسط مدیران عامل شرکت‌های مربوطه به نیابت از فرماندهی محترم مرکز با اهدا لوح، تقدیرو تشکر بعمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات