معاون خدمات شهری شهرداری...

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همراه با دادستان انقلاب، فرماندار یزد، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری، معاون خدمات شهری و رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد از عرصه مورد درخواست شهرداری جهت ایجاد شهرک ضایعات بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری یزد - حسین صالحیان در این بازدید ضمن تشریح عملکرد این شهرک و تاثیر آن در افزایش امنیت و بهداشت شهر یزد، به ضرورت همکاری تمام دستگاه های استان برای ایجاد این شهرک اشاره کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری یزد افزود: با توجه به اینکه که شهرداری متولی ساماندهی انبارها وکارگاه های انباشت ضایعات در سطح شهر می باشد و از طرفی ساماندهی این مشاغل می بایست با ارائه برنامه های تشویقی همراه باشد، در صورت موافقت دستگاه های استانی در واگذاری عرصه مورد نیازجهت ایجاد این شهرک کمک شایانی به زیبایی بصری، ارتقاء امنیت و بهداشت عمومی می شود.

سید محمد رستگاری فرماندار یزد نیز بر لزوم راه اندازی این شهرک تاکید کرد و گفت: متاسفانه در وضعیت کنونی در جای جای شهر شاهد وجود انبار های انباشت ضایعات هستیم که با توجه به افزایش این محل ها، موجب ازدیاد سرقت ها خواهیم بود که امیدواریم با ایجاد زیر ساخت های این شهرک و واگذاری آن به متقاضیان شاهد انتقال هرچه سریعتر انبارهای موجود در شهر به این مکان باشیم.

همچنین سید مجتبی حسینی پور رئیس سازمان مدیرت و برنامه ریزی استان در این بازدید به مدیریت و نظارت کامل شهرداری بر این شهرک اشاره کرد وگفت: با توجه به اینکه واگذاری این عرصه بسیار حائز اهمیت است لذا شهرداری باید تمام تلاش خود را در به کارگرفتن این فضا به نحو تعریف شده معطوف نماید.

شایان ذکراست در ادامه این بازدید برخی از ابهامات موجود در خصوص کارخانه بازیافت و شروع مجدد این مجموعه مورد بررسی قرار گرفت که معاون خدمات شهری از فراخوان انتخاب پیمانمکار تا اواسط مهرماه خبر داد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات