تسلیت مهندس خرم در پی درگذشت دکتر سید محسن حبیبی

تسلیت مهندس خرم در پی درگذشت دکتر سید محسن حبیبی


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در پیامی، درگذشت دکتر سید محسن حبیبی از اساتید بزرگ شهرسازی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، مهندس احمد خرم, رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در پیامی، درگذشت دکتر سید محسن حبیبی از اساتید بزرگ شهرسازی را تسلیت گفت.

در همین حال، مهندس عباس وثیق نیا, رئیس گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان و دکتر طاهره نصر عضو شورای مرکزی سازمان هم در پیام دیگری، درگذشت استاد بزرگ و فرهیخته دکتر سید محسن حبیبی را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت عباس وثیق نیا خطاب به خانواده بزرگ شهرسازان کشور آمده است: «با سلام؛ درگذشت استاد بزرگ و فرهیخته جناب آقای دکتر سید محسن حبیبی، داغی بزرگ بر دل شهرسازان  کشور گذاشت. ایشان چون تنه درخت تنومندی بودند که اساتید و دانشجویان بسیاری را از برکت دانش و فرهیختگی خود بهره مند نمود. شهرسازی دهه های اخیر  بی واسطه و با واسطه مدیون دانش ایشان  است ، نوشته ها، کتب  و تالیفات شادروان استاد سید محسن حبیبی چون حافظ و سعدی زیبنده کتابخانه شهرسازان و علاقه مندان به حوزه شهرسازی میباشد. یقینًا  فقدان ایشان برای خانواده، شاگردان، دوستان  و علاقمندانشان سنگین خواهد بود.

از خداوند منان برای خانواده معزز ایشان و جامعه شهرسازان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.»

همچنین در پیام تسلیت دکتر طاهره نصر عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان آمده است:

درگذشت استاد فرهیخته دکتر سیدمحسن حبیبی که به حق، عنوان (پدر شهرسازی ایران) برازنده ایشان است، را به جامعه شهرسازان و معماران تسلیت عرض می نمایم. درک دانش شهرسازی مبتنی بر بستر فرهنگ و تاریخ است که استاد دکتر حبیبی در این زمینه آثار بسیاری از خود به جای گذاشتند. بی شک تلاش های ایشان در عرصه شهرسازی و معماری کشور، میراثی ارزشمند برای آیندگان خواهد بود.
لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

   نظرات