بسیج پایگاهی آماده و به روز جهت خدمت رسانی در تمامی عرصه ها

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران در جلسه بسیج که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برگزار شد بسیج را پایگاهی آماده و به روز جهت خدمت رسانی در تمامی عرصه ها برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا خانی زاد" با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نقش موثر بسیج به عنوان یک نیروی کارآمد در تمام عرصه های کاری کشور، گفت: بسیج به عنوان یک پایگاه مهم اجرایی و متشکل از افراد متخصص و کارآزموده در زمینه های مختلف در شرکت می باشد.

خانی زاد با اشاره بر اینکه هنر بزرگ بسیج در این بوده است که توانسته افراد را با تخصص ها و موقعیت های اجتماعی گوناگون گرد هم بیاورد، افزود: بسیج در بحث دفاع از سلامت و دفاع از خاک وطن همواره آماده فداکاری و انجام وظیفه است و امروزه یکی از مهمترین وظایف بسیج و بسیجی در دستگاه های اداری ایجاد فضایی از خدمات در داخل ادارات است.

خانی زاد با بیان اینکه بسیج آب منطقه ای تهران توانست در سال ۹۸ رتبه اول را در بحث فضای مجازی کسب کند تصریح کرد: بحث تبلیغات میدانی موضوع مهمی است که باید جدی تر از گذشته به آن توجه نماییم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج، نقش بسیج در جهت حفظ نظام اسلامی و پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلاب را بسیار تاثیر گذار دانست و خاطر نشان کرد: .بسیج می تواند در ادارات و دستگاه های اجرایی در جهت اسلامی کردن آنها و ارائه خدمت بی منت به نیت تامین رضایت خداوند، نگاه به حوائج مردم و حل آنها بعنوان باب رحمت الهی و تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمت خالصانه و بدون منت و کار جهادی به تقویت ادارات بپردازد.

گفتنی است، در ادامه جلسه، گزارشی از عملکرد بخش های مختلف بسیج ارائه شد  و همچنین از همکاران نمونه بسیجی تجلیل به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات