تفاهم نامه توسعه همکاری‌های علمی و تحقیقاتی بین شرکت آب منطقه ای...

صبح امروز سیزدهم مهر ماه با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به منظور ایجاد ارتباط منظم و سازمان یافته و بهره گیری از توانمندیهای علمی، فرهنگی، آموزشی، تحقیقاتی، مشاوره ای، فناوری و اجرایی با استفاده از پتانسیل‌های شرکت و دانشگاه، تفاهم نامه توسعه همکاری‌ بین شرکت آب منطقه ای اردبیل و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل منعقد گردید.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در مراسم عقد این تفاهم نامه گفت: استان اردبیل دارای مجموعه متنوعی از منابع آبی در بخش های مختلف است که نیازمند برنامه ریزی برای استفاده از این پتانسیل برای توسعه استان می باشد.

مهندس عباس جنگی مرنی از آماده و مهیا بودن شرایط برای بهره مندی سرمایه گذاران از پهنه های آبی استان خبر داد و افزود: با این شرایط می توان بصورت علمی و ملموس از پتانسیل و ظرفیت های منابع آب در سطح استان بهترین استفاده ها را برد.

وی ایجاد ارتباط مستمر بین دانشگاه علوم پزشکی و صنعت آب استان را یادآور شد و تصریح کرد: به منظور استفاده هدفمند از مباحث علمی و تحقیقاتی و در جهت بهره مندی نظام مند از خرد جمعی، شرکت آب منطقه ای اردبیل در قالبی حتی فراتر از این تفاهم نامه آماده استفاده از توانمندی اساتید و دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی است.

مهندس جنگی مرنی به منابع عظیم آب در استان از چشمه ها، قنوات، سدها، آبهای گرم و معدنی و رودخانه ها اشاره کرد و افزود: استفاده از این ظرفیت بالا جهت رشد و توسعه استان برنامه ریزی هدفمند می طلبد که شرکت آب منطقه ای اردبیل در این راستا دست افراد حقیقی و حقوقی و همچنین دستگاههای اجرایی استان را برای مشارکت و همکاری می فشارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به لزوم همکاری مستمر به دانشگاه و صنعت آب اظهار داشت: در سایه گسترش این همکاریها می توان از امکانات دو جانبه برای توسعه استان بهره جست.

دکتر شهرام حبیب زاده امکان بازدید محققین و اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی از پروژه ها و تاسیسات آبی استان را یادآور شد و افزود: تعیین اولویت های تحقیقاتی و بهره مند شدن طرفین از امکانات مشترک در راستای انعقاد این تفاهم نامه مقدور خواهد بود.

در پایان این مراسم تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین شرکت آب منطقه ای اردبیل و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در 8 ماده و به مدت یکسال منعقد و مبادله شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات