تقدیر مدیرکل حوزه شهردار و شهرداران مناطق از فرمانده انتظامی مشهد

تقدیر مدیرکل حوزه شهردار و شهرداران مناطق از فرمانده انتظامی مشهد

تقدیر مدیرکل حوزه شهردار و شهرداران مناطق از فرمانده انتظامی مشهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیرعزیزی، مدیرکل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق شهرداری در دیدار با سرهنگ صارمی فرمانده انتظامی مشهد که با حضور شهرداران مناطق و به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد، ضمن تبریک این هفته به تلاشگران نیروی انتظامی گفت: خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی میان مدیریت شهری و نیروی انتظامی وجود دارد.
وی افزود: با تعامل و همکاری های خوبی که میان شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد، شاهد اتفاقات مبارکی در خدمات رسانی به زائران و مجاوران بوده ایم.
عزیزی با بیان اینکه حضور نیروی انتظامی قوت قلبی برای مردم است، اظهارکرد: حمایت ها و همکاری های نیروی انتظامی در اجرای پروژه های عمرانی تسهیل کننده خدمات رسانی به مردم و توسعه شهر بوده است.
نیروی انتظامی تعاملات خوبی با شهرداری مشهد دارد
در ادامه این دیدار، سرهنگ عباس صارمی، فرمانده انتظامی مشهد نیز با تقدیر از اقدامات مدیریت شهری مشهد اظهارکرد: ما به دنبال تعامل با همه دستگاه ها به ویژه شهرداری مشهد در خدمات رسانی بهتر به مردم هستیم.
وی تصریح کرد: شهردار مشهد فردی پرتلاش است که همیشه در تعامل و همکاری با نیروی انتظامی پیش قدم بوده است.
صارمی، با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با بسیاری از دستگاه ها و سازمان ها ارتباط مستقیم و با برخی ارتباط غیر مستقیم دارد، ادامه داد: شهرداران مناطق و مجموعه شهرداری به واسطه نوع فعالیت ها ارتباط مستقیمی با نیروی انتظامی دارند و تعامل بین این دو بخش می تواند تسریع کننده خدمات رسانی به مردم باشد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات