مُدیر برق گچساران: اجرای مانور جهادی در 15 کیلومتر از شبکه های برق دوگنبدان

مُدیر برق گچساران: اجرای مانور جهادی در 15 کیلومتر از شبکه های برق دوگنبدان

» مُدیر برق گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای مانور جهادی در 15 کیلومتر از شبکه های برق شهر دوگنبدان مرکز این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، " علی روانگرد " با بیان این مطلب گفت: مانور جهادی شاخه زنی درختان مزاحم در 15 کیلومتر از شبکه های فشار متوسط برق شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران برگزار شد.

وی تعداد اکیپ های عملیاتی و اتفاقاتی شرکت کننده در این مانور را 10 اکیپ عنوان و اظهارداشت: برای اجرای مانور جهادی شاخه زنی درختان مزاحم در شبکه های بر، در سه نقطه شهری خاموشی هایی اعمال شد.

مُدیر برق گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد، پایداری شبکه های برق، تامین برق پایدار ، کاهش خاموشی ها در زمان بارش ها، کاهش نرخ تلفات انرژی و جلوگیری از نوسانات برق را از مهمترین اهداف اجرای این مانور جهادی برشمرد.

روانگرد افزود: در اجرای مانور جهادی شاخه های درختان مزاحم شبکه های برق دوگنبدان، 14 دستگاه نقلیه به همراه هشت دستگاه بالابر و 2 دستگاه جرثقیل نیز مشارکت فعال داشته اند.

وی مناطق اجرای این مانور را از سه راه سرآب ننیز تا فلکه نرگس ذکر و خاطرنشان کرد: شاخه های مزاحم 120 اصله درخت در این مناطق قطع و جمع آوری شد.

مُدیر برق گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اجرای مانور جهادی شاخه زنی درختان مزاحم بر روی شبکه های برق شهر دوگنبدان، اکیپ هایی از شهرستان های بویراحمد ، باشت، چرام و کهگیلویه مشارکت فعال داشتند.

روانگرد از همکاری شهرداری دوگنبدان، پلیس راهور ، اورژانس 115 و آتش نشانی شهرستان گچساران در اجرای این مانور تقدیر کرد.
لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات