دومین دوره جشنواره طنز و...

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دومین دوره جشنواره مجازی «خش دلانه» خبر داد و گفت: با توجه به تجربه موفق جشنواره‌ی اول و کشف استعدادهایی در زمینه استندآپ کمدی و نمایش طنز تصمیم گرفتیم تا دومین دوره این جشنواره را نیز در یزد برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - عباس ملازینلی افزود: جشنواره دوم در قالب موضوعاتی همچون سلامت، بهداشت و ویروس کرونا، همدلی و مشارکت اجتماعی، آسیب های اجتماعی، امید و افزایش نشاط و ارتقاء و تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.

معاون شهردار یزد با بیان اینکه دومین دوره جشنواره «خش دلانه» فرصتی برای نمایش استعدادهای نهفته‌ در عرصه‌ی طنز و استندآپ کمدی است، اظهار داشت: یکی از رسالت‌های سازمان، اجرای برنامه‌هایی در راستای افزایش نشاط اجتماعی است و با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، این برنامه برخلاف سال گذشته که در سطح شهر و پارک ها برگزار شد، امسال به صورت کامل در فضای مجازی اجرایی می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به برگزاری کنگره‌ی چهار هزار شهید استان در اسفند ماه، بخش ویژه ای با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» در این جشنواره در نظر گرفته شده است.

ملازینلی آخرین مهلت ارسال اثار به دبیرخانه‌ جشنواره را پانزدهم آذرماه عنوان کرد و ابراز داشت: اعلام نتایج آثار پذیرفته شده بیستم آذرماه، برگزاری و نمایش آثار بیست و پنجم تا بیست و هفتم آذرماه و آیین اختتامیه مجازی آن  بیست و هشتم آذرماه برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اظهار داشت: علاقه مندان می توانند آثار ضبط شده‌ خود را به فضاهای مجازی سازمان که اعلام می‌شود و یا به صورت پستی به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان کاشانی روبروی پارک هفتم تیر، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ارسال نمایند، همچنین شماره تلفن های ۰۳۵۳۸۲۷۷۶۵۰ و ۰۹۱۳۷۴۹۷۶۴۳ برای هماهنگی های بیشتر در نظر گرفته شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات