مهندس رضا خالقی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز منصوب شد

مهندس رضا خالقی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز منصوب شد

در مراسمی با حضور مهندس کفاش معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی و جمعی از مدیران ارشد این وزارتخانه ضمن تقدیر از زحمات مهندس تقی رضایی، مهندس رضا خالقی به عنوان مدیرکل جدید استان البرز در مسوولیت مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز  تقدیر و حکم مهندس رضا خالقی را به عنوان مدیرکل جدید استان به وی اعطا کرد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی در این مراسم اظهار داشت: مجموعه وزارت راه و شهرسازی از زمان حضور مهندس اسلامی و با توجه به سیاست‌های تبیین شده در این وزارتخانه،  تلاش حداکثری و مدیریت اثربخش را  لازمه  جبران کمبود اعتبارات  در  شرایط  فعلی حاکم بر کشور و رفتار وزیر و معاونین ایشان در خصوص سرکشی و نظارت مستمر بر روند پیشرفت پروژه ها را بیانگر این موضوع دانست.

کفاش در ادامه و در معرفی مهندس خالقی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان البرز، وی را فردی متخصص، جوان و آشنا با  معضلات و مشکلات استان برشمرد و افزود: امیدواریم ایشان با  ادامه روند سازنده قبل و با همکاری کارکنان تلاشگر این اداره کل و در راستای اهداف و سیاست‌های وزارت متبوع گام‌های موثرتری در راستای پیشرفت و آبادانی این استان برداشته شود.

مهندس خالقی نیز در سخنانی از وزیر راه و شهرسازی مهندس اسلامی و استاندار محترم البرز برای اعتمادشان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است مهندس خالقی معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز و مدیرکل راه شهرسازی استان لرستان را در کارنامه کاری خود دارد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات