اجرای عملیات شن ریزی معابر سطح منطقه 5

اجرای عملیات شن ریزی معابر سطح منطقه 5

شهردار منطقه 5 شهر ارومیه گفت: عملیات شن ریزی خیابان های اصلی و کوچه های منشعب از آن در سطح منطقه با هدف سهولت در تردد شهروندان در ایام بارندگی اجرا شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ داریوش نوری با اشاره به عملیات جدول گذاری ابتدای خیابان گلشهر دو ، اظهار کرد:  عملیات جدول گذاری ابتدای خیابان گلشهر دو در راستای مدیریت دفع آب های سطحی و رفع آبگرفتگی معابر توسط معاونت عمرانی شهرداری منطقه پنج در حال اجراست.
وی با بیان این که اجرای فعالیت های عمرانی و خدماتی در مناطق کم برخوردار از اولویت های کاری شهرداری منطقه پنج است گفت: در راستای نهضت خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار شهری عملیات عمرانی و خدماتی متعددی در سطح منطقه در حال اجراست.
شهردار منطقه پنج شهر ارومیه افزود: عملیات جدول گذاری مساکن مهر گلشهر که با هدف مدیریت دفع آبهای سطحی و رفع آبگرفتگی های سطح منطقه توسط معاونت عمرانی و امور زیربنایی منطقه اجرا می شود.
وی تاکید کرد به منظور سهولت در تردد و عبور و مرور شهروندان و پیشگیری از وقوع حوادث در روزهای بارانی و برفی عملیات شن ریزی در محله دیزج سیاوش و کوچه های سطح منطقه ادامه دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات