فرصتی برای هنرآموزی در آموزشگاه ‌های آزاد هنری

فرصتی برای هنرآموزی در آموزشگاه ‌های آزاد هنری

فرصتی برای هنرآموزی در آموزشگاه ‌های آزاد هنری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگی و اجتماع شهرداری مشهد، صدرا یوسفی ضمن اشاره به برگزاری یک فرصت ناب برای یادگیری شاخه‌ های مختلف هنری با مشارکت اداره‌کل ارشاد اسلامی اظهار کرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد درباره حمایت از فعالیت ‌های هنری و آسیب‌ های وارده به این مشاغل، سازمان فرهنگی و اجتماعی طی تفاهم نامه‌ای با آموزشگاه های آزاد هنری، امکان شرکت همکاران شاغل در مجموعه شهرداری را با تخفیف ویژه فراهم کرده است.
وی افزود: ارائه جزییات، لیست آموزشگاه ‌ها و شرایط ثبت نام در آن، در اپلیکیشن «شهر من» محقق شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آن از امکانات فراهم شده بهره ‌مند شوند.
یوسفی ضمن بیان این موضوع که هدف اصلی ما حمایت از مشاغل هنری به دلیل جبران ضرر ناشی از شیوع کرونا است، تصریح کرد: سازمان فرهنگی و اجتماعی از طریق خرید خدمت از ۶۸ آموزشگاه آزاد در مشهد تلاش می‌کند تا علاوه بر فراهم آوردن شرایط هنرآموزی، تخفیف ویژه‌ای با مبلغ ۳۰۰ هزارتومان برای هر خانواده را ارائه کند و به بخشی از اهداف خود در این راستا دست پیدا کند.
گفتنی است هنرهای تجسمی، نقاشی، موسیقی، هنرهای نمایشی، خوشنویسی، طراحی پارچه و لباس بخشی از شاخه های ارائه شده در طرح «فرصت هنرآموزی» است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات