دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه خط دو با هزینه ۱۷ میلیارد تومان آماده ...

دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه خط دو با هزینه ۱۷ میلیارد تومان آماده ...

دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه خط دو با هزینه ۱۷ میلیارد تومان آماده بهره برداری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز درخصوص اقدامات انجام شده در خطوط قطار شهری مشهد، افزود: در ایستگاه های شهید کاوه، الندشت، وسعدی خط دو قطار شهری مشهد تنها یک دسترسی به بهره برداری رسیده است که اکنون دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه آماده بهره برداری شده و طی روزهای آینده افتتاح و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه دارای دو پله برقی و آسانسور جهت استفاده از افراد دارای معلولیت و سالمندان است که با هزینه بیش از ۱۷ میلیارد تومان احداث شده است.
کیامرز با بیان اینکه دسترسی دوم در ایستگاه های سعدی تا پایان سال و ایستگاه الندشت تا اوایل سال ۱۴۰۰آماده بهره برداری خواهد شد، اظهارکرد: عملیات تکمیلی ایستگاه سلامت نیز واقع در پایان خط دو قطار شهری مشهد، اکنون درحال انجام است.
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد افزود: ایستگاه سلامت به عنوان ایستگاه سوار نیز عمل خواهد کرد و شهروندان می توانند دراین ایستگاه خودروهای خود را پارک کرده و با استفاده از قطار شهری ادامه مسیر بدهند.
وی ادامه داد: ایستگاه پارک سوار سلامت که جزو آخرین پازل های خط دو قطار شهری مشهد خواهد بود، حداکثر تا اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات