مشهد به ایستگاه عمومی تعمیر دوچرخه مجهز شد

مشهد به ایستگاه عمومی تعمیر دوچرخه مجهز شد

مشهد به ایستگاه عمومی تعمیر دوچرخه مجهز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد مهدی اسدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به حجم بالای افراد علاقه مند به دوچرخه سواری و وجود نیاز به چک و بررسی دوچرخه ها، شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی؛ در ابتکاری نسبت به نصب ایستگاه تعمیر دوچرخه اقدام کرده است.
وی افزود: تا به امروز برای هر مساله کوچک در خصوص خرابی دوچرخه، راکبین آن نیاز به مراجعه حضوری به مراکز تعمیر دوچرخه داشته اند، اما در حال حاضر با بررسی های صورت گرفته برای رفع این نیاز سه ایستگاه تعمیر دوچرخه در سطح شهر راه اندازی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد تاکید کرد: این سه ایستگاه در میدان آزادی، خیابان کلاهدوز و میدان تقی آباد نصب شده است که مجهر به تلمبه بادی و انواع آچار خواهد بود و استفاده از ایستگاه ها برای تمام شهروندان رایگان است.
اسدی تصریح کرد: استفاده از دوچرخه های اشتراکی بایدو در شهر مشهد اتفاق بسیار خوبی برای تمامی شهروندان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: دوچرخه های اشتراکی به طور کامل از نیمه اسفند ماه به بهره برداری عمومی خواهد رسید و در حال حاضر تمام زیر ساخت های بهره برداری از آن ها آماده است.
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی در خصوص ایستگاه های تعمیر نصب شده نیز، گفت: همچنین شهروندان برای دریافت دوچرخه های اشتراکی موجود در ایستگاه ها بایستی در اپلیکشن «شهر من» ثبت نام کنند.
غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات