کلانتری با خانواده شهدای محیط بان زنجان دیدار کرد/دو پاسگاه به نام شهدای محیط بان احداث می شود

کلانتری با خانواده شهدای محیط بان زنجان دیدار کرد/دو پاسگاه به نام شهدای محیط بان احداث می شود

عیسی کلانتری و هیئت همراه با خانواده شهیدان میکائیل هاشمی و مهدی مجلل دیدار و از آن ها دلجویی کرد.

به گزارش«پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه اصغر دانشیان، معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس و سرهنگ جمشید محبت خانی، مشاور ریاست سازمان در امور انتظامی و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست صبح امروز 23 فروردین ماه سال جاری با خانواده شهدای محیط بان زنجان دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

عیسی کلانتری با تاکید به اینکه به طور جد پیگیرحقوق محیط بانان شهید با همکاری بنیاد شهید هستیم، اظهار کرد: اخیرا قول‌های همکاری بسیار خوبی دادند؛ امیدواریم که مشکلات قبلی به زودی حل شود.

وی افزود: احوال‌ پرسی‌های ما شاید مرهمی باشد بر دل‌ سوخته‌شان و رضایت آن‌ها مایه آرامش و ذخیره آخرت ما است.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست همچنین از پلیس آگاهی استان به علت اقدام سریع در دستگیری قاتلان دو محیط بان شهید، از استاندار زنجان به علت هماهنگی و حمایت های مربوطه و از ریاست بنیاد شهید زنجان به علت هماهنگی های انجام شده و تدفین در قطعه شهدا قدردانی کرد.

عیسی کلانتری از اعتبار ساخت دو پاسگاه به نام شهدای محیط بان «میکائیل هاشمی» و «مهدی مجلل»، از محل اعتبارات طرح های عمرانی معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی در استان زنجان خبر داد.


همچنین عیسی کلانتری با هئیت همراه با حضور در مزار 2 شهید محیط بان از مقام شامخ شهدای محیط بان تجلیل کرد.

گفتنی است، شهیدان «میکائیل هاشمی» و «مهدی مجلل»، دوشنبه شب 16 فروردین سال جاری حین عملیات تعقیب و گریز شکارچیان خاطی و غیرمجاز در منطقه حفاظت شده فیله خاصه که از سال 86 جزو مناطق شکار ممنوع استان زنجان اعلام شد و وسعت آن نیز 110 هزار و 532 هکتار است به درجه رفیع شهادت نایل شدند.
لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات