همه موظف به پاسداری از آرمان های شهدا هستیم

همه موظف به پاسداری از آرمان های شهدا هستیم


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، نشست جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری با حجت الاسلام جواد یوسف پور مدیر کل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، عباسعلی رضایی فرماندار ساری برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام جواد یوسف پور مدیر کل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه افتخار می کنیم که خادم شهدای گرانقدر هستیم، اظهار کرد: توجه به آرمان های شهدا ما را در مسیر درست قرار می دهد.

وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب شهادت، همیشه با ارزش است و فداکاری در راه خدا، همیشه کاری عظیم و ارجمند است.

عباسعلی رضایی فرماندار مرکز استان نیز در این دیدار بر اهمیت ترویج فرهنگ شهادت تاکید کرد و گفت: راه و منش و آرمان های شهیدان والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی ، الگوی مناسبی برای جوانان امروز می باشد و ما مسئولین برای شناساندن ان به نسل امروز باید اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری با تاکید بر اینکه راه و آرمان شهیدان و ایثارگران باید ادامه پیدا کند، گفت: همه ما موظف به پاسداری از راه شهیدان و آرمان های والای آنان هستیم.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید یاد حقیقت و خاطره‌شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن، زنده نگه داشت، افزود:  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست.

سرپرست شهرداری ساری یادآور شد: مزین شدن کوی و خیابان ها به نام شهدا امری ضروری است و شهرداری ساری نقش خود را در تحقق این مهم به خوبی ایفا کرده است.

گفتنی است شهردار هولار و بخشدار مرکزی شهرستان ساری نیز در این نشست حضور داشتند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات