آمادگی برق تبریز برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

آمادگی برق تبریز برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "عادل کاظمی" با تشریح این مطلب اظهار کرد: در این زمینه هماهنگی لازم با استانداری آذربایجان شرقی انجام شده تا ضمن شناسایی شعبه‌های اخذ و شمارش آرا، بازدید دقیق از شبکه‌های برق‌رسانی اماکن مذکور انجام گیرد.
وی افزود: طی هفته آتی با برنامه‌ریزی منسجم، تمهیدات لازم برای پایداری شبکه برق در شعبات اخذ رای توسط همکاران شرکت در حوزه ستادی و امورهای بهره‌برداری انجام و از سلامت شبکه برق اطمینان حاصل خواهد شد.
وی از آماده باش کامل همکاران این شرکت در روز انتخابات خبر داد و افزود: با ایجاد کشیک‌ها و اکیپ‌های فوق العاده و اعمال اولویت برای انجام عملیات در حوزه‌های اخذ رای در صورت بروز هرگونه حادثه غیرمترقبه، امیدواریم با کمترین عارضه ممکن در شبکه برق، این امر مهم انجام گیرد.
وی با تاکید بر تامین برق مطمئن برای شعبات رای گیری، تصریح کرد: همکاران این شرکت با تمامی امکانات و توان خود در تعامل با سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها، همچون دوره‌های گذشته انتخابات، سعی در ایجاد زمینه و زیر ساخت‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر و پر شور‌تر انتخابات خواهند داشت.
کاظمی در پایان گفت: هدف ما در صنعت برق و شرکت توزیع برق تبریز این است که مردم همیشه در صحنه بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای به صورت گسترده در رای گیری شرکت کنند.

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات