همزمان با هفته محیط زیست؛ دیدار کارکنان حفاظت محیط زیست کاشان با فرماندار این شهرستان

همزمان با هفته محیط زیست؛ دیدار کارکنان حفاظت محیط زیست کاشان با فرماندار این شهرستان

همزمان با هفته محیط زیست؛ دیدار کارکنان حفاظت محیط زیست کاشان با فرماندار این شهرستان

همزمان با هفته محیط زیست؛ کارکنان و محیط بانان حفاظت محیط زیست کاشان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش«پارما» از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان، طی این دیدار یک ساعته ابتدا الهیار دولتخواه رئیس این اداره به بیان گزارشی از اقدام ها و فعالیت های صورت گرفته در طول هفته گذشته پرداخت.

وی با اشاره به حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان به منطقه حفاظت شده قمصر و برزک ابراز امیدواری کرد: حضور ایشان در منطقه منشاء خیر و برکت و به تاسی از ایشان باعث التفات بیش از پیش سایر دستگاههای دولتی شهرستان به مقوله محیط زیست شود .

در ادامه مرتضایی فرماندار شهرستان کاشان، ضمن تبریک این مناسبت به کارکنان و یگان حفاظت محیط زیست شهرستان، وجود منطقه حفاظت شده را بستر مناسبی برای تحقیقات مراکز علمی و دانشگاهی شهرستان برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با حضور فعال محققین و پژوهشگران در حوزه های زیست محیطی این منطقه، از ظرفیت بوجود آمده نهایت بهره وری را داشته باشند .

وی همچنین با اشاره به نقش گردشگری طبیعت در فرهنگ سازی و ارتقاء حس مسئولیت اجتماعی اقشار مختلف جامعه و جایگاه منطقه حفاظت شده قمصر و برزک به عنوان منطقه ای بکر با تنوع زیستی منحصر به فرد در توسعه کنترل شده این نوع گردشگری اعلام آمادگی نمودند که با بهره گیری از تمامی ظرفیت های قانونی و ابزارهای موجود در بهبود شرایط حفاطتی منطقه قمصر و برزک اقدام نمایند.

هفته محیط زیست از 17 تا 23 خرداد با شعار«نیم قرن حفاظت از زیست بوم‌های ایران، بازنگری، نوسازی ، بازسازی» نامگذاری شده است.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات