1200دستگاه موتورسیکلت برای محیط بانان خریداری شد

1200دستگاه موتورسیکلت برای محیط بانان خریداری شد

سازمان حفاظت محیط زیست با شرکت تولیدی نیرو محرکه برای خرید 1200 دستگاه موتورسیکلت در راستای تامین تجهیزات مورد نیاز محیط بانان قرارداد امضا کرد.
به گزارش"پارما" از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در آیین امضای قرارداد خرید 1200 دستگاه موتورسیکلت برای محیط بانان که با حضوراصغر دانشیان - معاون توسعه مدیریت ، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست، سرهنگ جمشید محبت خانی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان و محمد رضا محمدی - مدیر عامل شرکت تولیدی محرکه برگزار شد، مقرر شده است که بر اساس قرارداد خرید 1200 دستگاه موتور سیکلت، موتورها تولید و در اختیار محیط بانان قرار گیرد؛ بر این اساس مقرر شد موتورسیکلت های خریداری شده ظرف مدت دو ماه تحویل سازمان حفاظت محیط زیست شود.

در این مراسم معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست گفت: با حمایت های خوبی که از سوی دکتر کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صورت گرفت و تامین اعتبار، امروز می توانیم با افتخار اعلام کنیم در طول فعالیت این سازمان شاهد یکی از بزرگترین اتفاقات مهم در بخش ناوگانی حوزه محیط زیست هستیم .

اصغر دانشیان ادامه داد: از این پس محیط بانان می توانند با این وسیله نقلیه که توانایی جابه جا شدن در مسیرهای صعب العبوررا دارد، محیط را برای شکارچیان غیر مجاز و افرادی که مخل حفظ محیط زیست هستند ناامن کنند .وی خاطر نشان کرد: اولین بار است قراردادی دراین سطح منعقد می شود، امیدواریم  در موعد مقرر شاهد تحویل موتورسیکلت ها به محیط بانان باشیم .

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، ایران خودرو را شرکتی بسیار بزرگ و با قدمت و سابقه ای طولانی خواند و افزود: برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب، یکی دیگر از دلایلی بود که موجب شد تا ترغیب شویم از میان چهار کارخانه تولید موتورسیکلت، ایران خودرو را انتخاب کنیم.

دانشیان گفت: موتورسیکلت های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید کارشناسان انتظامی و محیط زیست از منظر کمی و کیفی مورد تایید قرار گرفته اند.از سوی دیگر مدیرعامل شرکت نیروی محرکه تاکید کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم موتور سیکلت ها را با کیفیت عالی در زمان مقرر تحویل دهیم و به تعهدات خود عمل کنیم.

محمدرضا محمدی یادآور شد که خدمات پس از فروش موتورسیکلت ها در سراسر کشور فعال است و بدون دغدغه می توان از پشتیبانی مورد نیاز بهره برد.

براساس قراردادی که میان شرکت تولیدی نیرو محرکه ایران خودرو و سازمان حفاظت محیط زیست به امضا رسید، 1200 دستگاه موتورسیکلت انژکتور نامی QM249 به منظور تجهیز محیط بانان کشور، تولید و در اختیار این سازمان قرار خواهد گرفت.
لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات