کنفرانس با موضوع مدیریت بلایای طبیعی برگزار می شود

کنفرانس با موضوع مدیریت بلایای طبیعی برگزار می شود

کنفرانس با موضوع مدیریت بلایای طبیعی برگزار می شود

کنفرانس منطقه ای سیکا ( CICA) با هدف تعامل و اقدامات، راهکارها و شیوه‌های دستیابی به اعتمادسازی در قاره آسیا سالانه نشست های علمی بمنظور افزایش آگاهی عمومی و ظرفیت سازی با همکاری24 کشور عضو برگزار می کند.
به گزارش «پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفات محیط زیست، در سال جاری دبیرخانه این کنفرانس با موضوع مدیریت بلایای طبیعی سلسله نشست های بین المللی را برگزار می کند. با توجه به اینکه اکثر بلایای طبیعی متاثر از عوامل جوی و اقلیمی و تغییرات آب وهوایی است، لذا نظر به ارتباط موضوعی این نشست با چالشهای پیش رو در زمینه اثرات تغییر اقلیم بر محیط های ساحلی – دریایی معاونت محیط زیست دریایی نسبت به برگزاری کارگاهی تخصصی در این زمینه با عنوان Environmental Management of the Effects of Climate Change on Marine Biodiversity با همکاری دبیرخانه سیکا اقدام نمود و مورد استقبال واقع شد.
گفتنی است، این نشست با سخنرانی احمد رضا لاهیجان زاده معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها سازمان حفاظت محیط زیست در ارتباط با مدیریت زیست محیطی در برابر تغییرات اقلیم و همچنین آقایان شجاعی عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و ندرلو عضو هیات علمی دانشگاه تهران در تاریخ 8تیرماه سالجاری به صورت برخط (به آدرس//b2n.ir/d92633 : https ( برگزار خواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات