پیام فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست به مناسبت روز جهانی محیط بان و جنگل بان

پیام فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست به مناسبت روز جهانی محیط بان و جنگل بان

پیام فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست به مناسبت روز جهانی محیط بان و جنگل بان سرهنگ جمشد محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی محیط بان و جنگل بان در پیامی این روز را به تمامی محیط بانان و حافظان طبیعی کشور تبریک گفت.
به گزارش «پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، سزهنگ جمشید محبت خانی در پیامی به مناسبت روز جهانی محیط بان وجنگل بان این روز را به تمامی محیط بانان و حافظان عرصه های طبیعی تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی محیط‌بان و جنگل‌بان (رنجر) بر تمامی بزرگواران خدمتگزار در سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و منابع طبیعی گرامی باد.

پاسداشت سالانه‌ی این مناسبت نشان‌گر توجه جدی جامعه جهانی به نقش والا و بی بدیل این عزیزان در حفاظت از طبیعت، این میراث ارزشمند و بی بدیل بشری است و بی شک از ثمره‌ی همراهی و ایثارگری این دلاورمردان در حفاظت از طبیعت و زیست‌بوم و حیات‌وحش کشورمان است که آب و خاک ایران زمین، در امنیت، سلامت و آرامش است.

در همین راستا بایستی نقش اثرگذار فعالان مردمی و همیاران گمنام محیط بان و طبیعت را هم ارج نهاد و یقیناً مشارکت و همکاری این شیرمردان و شیرزنان، برگ زرینی است در کارنامه‌ی پربار حفاظت از محیط زیست.

جا دارد، یاد و خاطره تمامی شهدای طبیعت، بخصوص محیط‌بانان و جنگل‌بانان شهید را گرامی بداریم و سلامتی و توفیق جانبازان و آسیب‌دیدگان در حفاظت از عرصه‌های طبیعی را از محضر الهی خواستار باشیم.
جمشید محبت‌خانی
فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست کشور
لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات