آغاز فروش اینترنتی بلیت نوروزی قطار از فردا

آغاز فروش اینترنتی بلیت نوروزی قطار از فردا

http://www.bananews.ir/فروش بلیت قطارهای مسافری برای نوروز ‌٩١، از ساعت ‌١۴ روز دوشنبه ‌٢۴ بهمن ماه ‌٩٠ با تخصیص ‌٢۵ درصد از کل ظرفیت قطارهای مسافری، به صورت اینترنتی از طریق سیستم جدید آغاز می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری در تاریخ ‌٢۴ بهمن ماه ‌٩٠ برای محورهای شمال ( ساری، گرگان و ... )، شمال‌غرب و آذربایجان ( زنجان، میانه، تبریز، مراغه و ... ) همچنین قطارهای کمربندی ساری-مشهد، قزوین-مشهد، تبریز-مشهد، زنجان-مشهد، کرج-مشهد و بالعکس است.

بر این اساس ساعت ‌١۴ مورخ ‌٢۵ بهمن ماه بلیت محورهای جنوب ( اراک، اندیمشک، اهواز و ... )، جنوب‌شرق ( یزد، کرمان، بندرعباس، اصفهان، زاهدان و ... ) و قطارهای اهواز- مشهد، اراک- مشهد، قم- مشهد، کاشان- مشهد، اصفهان-مشهد، شیراز- مشهد، یزد- مشهد، بندرعباس- مشهد، کرمان- مشهد و بالعکس به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

در ‌٢۶ بهمن ماه ساعت ‌١۴ نیز ، فروش اینترنتی بلیت برای قطارهای مسافری محور خراسان، طبس، خواف و بالعکس آغاز می‌شود.

فروش امسال بلیت‌های نوروزی به دوره زمانی ‌٢۴ اسفند ‌٩٠ لغایت ‌١۵ فروردین ‌٩١ اختصاص دارد و هر کاربر اینترنتی امکان خرید تا مبلغ سه میلیون و ‌۶۵٠ هزار ریال و حداکثر برای ‌۶ نفر رفت و برگشت را خواهد داشت.

به دلیل کنترل و جلوگیری از ورود دارندگان بلیت غیر همنام به سکوها و سوار شدن به قطار، لازم است کاربران گرامی در ورود اطلاعات خصوصاً مشخصات فردی مسافر دقت کنند.

بر این اساس روابط عمومی شرکت رجا از متقاضیان خرید بلیت قطار درخواست کرد: برای خرید بلیت قطار به صورت اینترنتی، از قبل باید در سایت جدید فروش این شرکت به نشانی: http://ticket2.raja.ir ثبت نام کرده و کد کاربری جدید دریافت کرده باشند.

همچنین متقاضیان خرید بلیت جهت کسب اطلاعات بیشتر یا اعلام انتقادات و شکایات می‌توانند در طول شبانه روز با سامانه ارتباط با مشتری این شرکت با تلفن ‌١۵٣٩ یا پیامک ‌٣٠٠٠١٣٩ ارتباط برقرار کرده یا به سایت اینترنتی رجا( www.raja.ir ) مراجعه کنند.

 

 

    نظرات