سلاجقه: صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند

سلاجقه: صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند

سلاجقه: صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر استفاده از ظرفیت های رسانه گفت: اطلاع رسانی فعالیت های شاخص و مهم سازمان محیط زیست ضرورت دارد.

به گزارش«پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر علی سلاجقه ظهر امروز از معاونت محیط زیست انسانی سازمان بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت این معاونت قرار گرفت.

علی سلاجقه با تاکید بر لزوم تبیین اقدامات شاخص و مهم سازمان حفاظت محیط زیست برای عموم مردم گفت: اطلاع رسانی برای محیط زیست ضرورت است و محیط زیست باید در این حوزه بسیار قوی عمل کند.

وی تصریح کرد: مسئولان هم باید از اقدامات شاخص این سازمان مطلع شوند. بنابراین باید از تمام ظرفیت های رسانه برای اطلاع رسانی حوزه محیط زیست استفاده شود.

سلاجقه ادامه داد: صنایع باید مسئولیت اجتماعی خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام دهند و خسارت و آسیب های محیط زیستی باید توسط صنایع بهره بردار جبران شود.

معاون رییس جمهوری هم‌چنین گفت : برای اجرای پروژه های مهم در کشور باید ملاحظات زیست محیطی رعایت شود.

در این دیدار مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان با اشاره به برخی از مهمترین اقدامات معاونت انسانی خواستار اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های سازمان شد.

گفتنی است، مدیران کل این معاونت گزارش آخرین اقدامات صورت گرفته در زمینه مقابله با گرد و غبار، ارزیابی اثرات زیست محیطی و مقابله با آلودگی هوا و تغییر اقلیم را ارائه کردند.
لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات