افتتاح پروژه های مسکن مهر در البرز

افتتاح پروژه های مسکن مهر در البرز

http://www.bananews.ir/وزیر مسکن اعلام کرد: طی سال‌های ۸۹ و ۹۰ در مجموع بیش از ۹۳ هزار واحد مسکن مهر در این استان ‌در دست احداث است که به مرور تکمیل و به مردم تحویل داده می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد صبح امروز در مراسم افتتاح ۶۷۰۰ واحد مسکن مهر در استان البرز که با حضور دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری کشورمان افتتاح شد، طی سخنانی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های دولت طی سال‌های اخیر مسکن مهر است که ثمرات و برکات بسیاری برای کشور داشته است.

وی افزود: در این حوزه اقدامات بسیار اساسی انجام شده و بحث حذف قیمت زمین از جمله کارهایی بوده که ارزش بسیاری داشته و آرزوی ملت و دولت‌های گذشته بوده است.

وزیر مسکن و شهرسازی کشورمان در ادامه به پروژه‌های در دست اجرای مسکن مهر در استان البرز اشاره کرد و گفت: طی سال ۸۹ و ۹۰ در مجموع ۹۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر ‌در استان البرز در دست احداث است.

نیکزاد افزود: از این تعداد ۵۵ هزار واحد در شهر جدید هشتگرد قرار داشته و مراحل اجرایی آن با سرعت پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین ۲۹ هزار و ۵۰۰ واحد در مناطق و شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر و مابقی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در دست احداث است.

وزیر مسکن و شهرسازی خاطرنشان کرد: برای احداث این پروژه‌های عظیم دولت در مجموع ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده و در اختیار مردم قرار داده است تا بتوانند به آرزوی دیرنه خود برای خانه‌دار شدن دست یابند.

*اشتغالزایی برای ۱۵۰ هزار نفر در استان البرز

نیکزاد افزود: اجرای این پروژه‌های مسکن مهر در استان البرز ۱۵۰ هزار شغل به صورت مستقیم در این استان ایجاد کرده و در مناطقی چون شهر جدید هشتگرد ما با کمبود نیروی کار هم روبه‌رو هستیم.

وی اعلام کرد: ۶۷۰۰ واحدی که امروز با حضور رئیس جمهوری افتتاح و در اختیار مردم قرار گرفته است به صورت مستقیم ۱۰ هزار شغل ایجاد کرده است.

نیکزاد در پایان گفت: مالکان این واحدها پیش از پایان سال می‌توانند در خانه‌های خود مستقر شده و عید نوروز را در منزل خود جشن بگیرند و این افتخار بزرگی برای دولت است که مردم را خوشحال کرده و به آنها خدمت می‌رساند.

 

    نظرات