عملیات نمک پاشی و برفی روبی معابر شهر ارومیه در جریان است

عملیات نمک پاشی و برفی روبی معابر شهر ارومیه در جریان است

عملیات نمک پاشی و برفی روبی معابر شهری با تلاش نیروها و ماشین آلات شهرداری ارومیه از نخستین ساعات آغاز  بارش برف درحال اجرا است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر آغاز بارش از شب گذشته(جمعه ۲۴ دی)، نیروهای معاونت خدمات شهری به همراه ماشین آلات این معاونت در آماده باش کامل قرار گرفتند و با آغاز بارش ها عملیات برف روبی و نمک پاشی با هدف روان سازی، پیشگیری از یخ زدگی معابر و تسهیل در تردد شهروندان در نقاط مختلف سطح شهر اجرا شده و همچنان ادامه دارد.
همچنین خودروهای امدادی سازمان آتش نشانی با آماده باش کامل جهت مقابله با احتمال بروز هر گونه حادثه و امداد رسانی به شهروندان در نقاط مختلف سطح شهر اقدام به گشت‌زنی می‌کنند.
نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز نیز با آماده باش کامل، مشکلات احتمالی ناشی از بارش برف در زیر گذرهای شهری را رصد و رفع کرده و همچنان در آماده باش کامل به سر می‌برند.
شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی و مشکل ناشی از بارش و برودت هوا با شماره ۱۳۷ شهرداری در ارتباط باشند تا موارد در اسرع وقت پیگیری و نسبت به رفع آن اقدام شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات