محورهای کرج - چالوس و هراز صبح امروز باز شدند

محورهای کرج - چالوس و هراز صبح امروز باز شدند

http://www.bananews.ir/مدیرکل ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با بیان جزئیات وضعیت راههای کشور، گفت: محور کرج - چالوس و هراز که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بودند، از ساعت ۹ صبح امروز باز شده و رفت و آمد در این محورها جریان دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عباس محمود آبادی در گفتگو با مهر در خصوص وضعیت راههای کشور، اظهار داشت: محور کرج - چالوس و هراز که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بودند، از ساعت ۹ صبح امروز باز شده و رفت و آمد در این محورها جریان دارد.

مدیرکل ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور افزود: محور همدان - سنندج در استان همدان، محورهای روانسر - پاوه، روانسر - جوانرود و جوانرود - ثلاث در استان کرمانشاه که به علت برف و کولاک شدید مسدود بود از صبح امروز باز شده اند.

وی در خصوص محورهایی که هنوز امکان تردد در آنها وجود ندارد، گفت: محور میانه- هشترود، سرچم - اردبیل در آذربایجان شرقی و مهاباد - بوکان، مهاباد - سردشت، تکاپ - ایرانخواه، تکاپ - دندی و نقده - پیرانشهر در استان آذربایجان غربی مسدود است.

وی افزود: همچنین محور اردبیل - سراب در اردبیل و محور دیواندره - سقز و سقز - بانه، سقز - مریوان و سنندج - دیواندره، دیواندره - سقز در استان کردستان و محور فرعی شمشک به دیزین در استان تهران و البرز هم به دلیل بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی مسدود است.

محمود آبادی افزود: براساس اعلام سازمان هواشناسی، تا دو روز آینده وضعیت هوا تغییری نمی کند و باد و کولاک ادامه دارد.

مدیرکل ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور تصریح کرد: با توجه به بارش برف و کولاک شدید در برخی از محورهای ارتباطی غرب و شمال غرب کشور به رانندگان توصیه می شود که از سفرهای غیرضروری تا عادی شدن وضعیت خودداری کنند.

 

 

    نظرات