کارت آزمون کارشناسی ناپیوسته ۸۹ دانشگاه آزاد سه‌شنبه توزیع می‌شود

کارت آزمون کارشناسی ناپیوسته ۸۹ دانشگاه آزاد سه‌شنبه توزیع می‌شود

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۸۹ دانشگاه آزاد از روز سه‌شنبه توزیع می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۸۹ دانشگاه آزاد که روز جمعه ۱۲ آذر برگزار خواهد شد، به صورت اینترنتی از طریق سایت http://www.azmoon.org از ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه ۹ آذر آغاز می‌شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه می‌یابد.

داوطلبان می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که هنگام ثبت‌نام دریافت کرده‌اند به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند و اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است.

داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۰ و ۱۱ آذر، صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعدازظهرها از ساعت ۱۳ تا ۱۷ با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‌بینی شده، نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام کنند که در این خصوص اطلاعیه‌ای روز دوشنبه ۸ آذر منتشر می‌شود و به طور هم‌زمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون www.azmoon.net نیز قابل مشاهده است.

بر اساس این گزارش، در این آزمون بیش از ۲۷۴ هزار نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد بیش از ۹۱ هزار نفر معادل ۳۳ درصد زن و بیش از ۱۸۳ هزار نفر معادل ۶۷ درصد مرد هستند.

 

 

    نظرات