هیچگونه تجهیزات ارسال پارازیت در برج میلاد نصب نشده است

هیچگونه تجهیزات ارسال پارازیت در برج میلاد نصب نشده است

http://www.bananews.ir/مدیرعامل برج میلاد گفت: هیچگونه تجهیزات ارسال پارازیت در برج میلاد نصب نشده است زیرا اگر این تجهیزات در برج میلاد وجود داشت به تجهیزات مخابرات صدمه وارد می‌کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فرزاد هوشیار در نشست خبری با بیان اینکه ارسال پارازیت‌ها از سوی رسانه‌های بیگانه مطرح شد، گفت: زمانی که به برج میلاد آمدم برای خودم هم جای سوال داشت که آیا این تجهیزات در برج نصب شده است اما پس از بازدید هیچ تجهیزاتی از این دست دیده نشد و امکان بازدید برای شما نیز فراهم است.

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی در خصوص عدم کیفیت صدا و تصویر در بالکن‌ سالن همایش‌های میلاد گفت: ما بهترین تجهیزات صدا و تصویر را برای برج خریداری کرده‌ایم اما عدم آکوستیک سازی سالن سبب شد صدا با کیفیت واقعی پخش نشود. این مشکل در حال حاضر برطرف شده است. البته در تمامی سالن‌های بزرگ تئاتر و سینمایی نیز نقطه کور وجود دارد اما برای افزایش کیفیت صدا و تصویر بودجه‌ جداگانه‌ای از محل درآمدهای برج از شورا درخواست کردیم که مورد موافقت قرار گرفت.

هوشیار در مورد هزینه‌های نگهداری برج میلاد گفت: برج میلاد ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون هزینه نگهداشت دارد که در آمدهایش دو برابر آن است و با احداث فعالیت‌های جانبی آن مانند محوطه اسبدوانی و بهره برداری از طبقه تجاری آن بر این درآمدها نیز افزوده می‌شود و ما پول ساخت این سازه را به خزانه شهرداری از محل کسب همین درآمدها باز می‌گردانیم.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی برج میلاد گفت: سند فرهنگی و راهبردی برج میلاد تهیه شده و به زودی به شورا ارایه می‌شود. تمامی فعالیت‌های فرهنگی برج بدون سلیقه مدیریت شود.

مدیرعامل برج میلاد با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و هنری عید نوروز برج میلاد گفت: در حال حاضر روزانه ۵۰۰ تا ۲ هزار نفر از برج بازدید می‌کنند و پیش‌بینی می‌کنیم برای نوروز ۱۰۰ هزار نفر بازدید کننده داشته باشیم.

وی ادامه داد: بازدید برای تمامی خبرنگاران در ایام نوروز رایگان است. همچنین ۸۰ غرفه فرهنگی هنری در محوطه برج میلاد احداث می‌شود و نمایشگاهی از زندگی اقوام ایرانی و آیین‌های گوناگون در کشورهای فارسی زبان برپا می‌شود.

 

 

    نظرات